Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Treningi Boksu, Kickboxingu, K-1 i Muay Thai dla początkujących oraz ćwiczących rekreacyjnie

Zapisy na zajęcia

Na zajęcia grup początkujących w Naszym Klubie może zapisać się każdy komu zdrowie pozwala na wykonywanie ćwiczeń fizycznych - niezależnie od wieku, płci oraz posiadanej kondycji.

To u nas zdobędziesz sprawność fizyczną, technikę a także sportową sylwetkę - nie musisz wcześniej przygotowywać się do przyjścia do Palestry!

Jak zapisać się do Palestry? To proste:
- zerknij na grafik zajęć
- wybierz odpowiedni termin
- przyjdź 15 minut przed pierwszymi zajęciami zajęciami i zgłoś się na recepcję Klubu.

Strój na treningi

Potrzebujesz przede wszystkim wygodny strój sportowy - krótkie spodenki, koszulka, ręcznik.
NIE ĆWICZYMY W OBCISŁYCH SPODENKACH - strój a szczególnie spodenki muszą być luźne.
Możesz cwiczyć w skarpetkach lub na boso - posiadamy matę zapaśniczą na której odbywają się treningi.
Osoby ćwiczące boks mogą trenować w butach, lecz tylko na płaskiej MIĘKKIEJ podeszwie.

Następnym elementem jest sprzęt sportowy:
Powinniście posiadać rękawice bokserskie.
By w pełni móc wykonywać wszystkie ćwiczenia warto zaopatrzyć się w ochraniacze na piszczel.
Warto również zainwestować w ochraniacz na szczękę, gdyż przy ćwiczeniach łatwo ukruszyć ząb o ząb.
Nie jest konieczne posiadanie całego ani nawet w części sprzętu by wziać udział w pierwszych zajęciach.

W naszym klubie jest sklepik w którym można zakupić cały potrzebny sprzęt lub wypożyczyć zestaw na recepcji (5zł).

Co będziecie robić na treningach

Treningi grup początkujących oraz rekreacyjnych to przede wszystkim poprawa sprawności fizycznej oraz zdobycie podstawowych umiejętności tecnicznych.
Zajęcia te mają dać Wam narzędzia, które następnie na treningch grup średniozaawansowanych i zaawansowanych będziecie uczyli sie łączyć i uzywać.

Nauczycie się wykonywać wszystkie techniki charakterystyczne dla danej dyscypliny:
  • pozycja i poruszanie w walce
  • podstawowe techniki i akcje bokserskie oraz obrony przed technikami bokserskimi
  • podstawowe kopnięcia i obrony na kopnięcia
  • elementy walki w klinczy charakterystyczne dla muaythai lub K-1
  • nauczycie się widzieć i rozumieć na czym polega i gdzie są fundamenty uprawianej przez Was dyscypliny
Techniki będziecię ćwiczyli w powietrze, na tarczach , na workach oraz w parach z partnerem.


Nieodłącznym elementem zajęć, ze względu na wszechstronność naszej dyscypliny jest przygotowanie motoryczne.
Podczas zajęć oraz na dodatkowych zajęciach u nas w Klubie będziecie mieli treningi obowodowe typu crossfit ale ukierunkowane pod kątem sportów walki - sprawdzone przez naszych zawodników w walkach zawodowych i amatorskich.

Treningi CrossFight - jak nazywamy nasz trening obowdowy - to trening funkcjonalny blisko powiązany z crossfitem poprawiający podstawowe cechy motoryczne takie jak siła, wytrzymałość, wydolność krążeniowo-oddechowa, szybkość, równowaga, gibkośc, dynamika, pojemność i moc fosfagenowa oraz glikolityczna które stanowią około 90procent ruchu w walce oraz wydolność tlenowa która jest podstawą regeneracji.

Co dalej?

Dla osób, które będą chciały wyjść poza podstawowe szkolenie za zgodą trenera oraz po zrobieniu odpowiednich badań lekarskich przygotowaliśmy treningi grup średniozaawansowanych oraz możliwość ćwiczenia lekich form walki.

Jeśli marzysz o tym by spróbować kiedyś swoich sił w zawodach to nie mogłeś lepiej trafić - możemy pochwalic się największymi sukcesami sportowymi ze wszystkich klubów w Polsce a także największym odsetkiem zawodników jaki wychodzi z naszego szkolenia. Dla nas Palestra to przede wszystki pasja i całe nasze życie dlatego naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie każdego kto do nas przyjdzie. W kazdym widzimy potencjalnego Mistrza i członka naszej Sportowej Rodziny.

Dajemy Ci szansę na najlepsze szkolenie w Polsce an następnie na wyjazdy na zawody pierwszego kroku, później poważniejsze turnieje, Mistrzostwa Polski a może kiedyś nawet uda Ci się reprezentować swój Kraj na jakiś zawodach międzynarodowych lub spróbować swoich sił w walkach profesjonalnych - marzenia trzeba realizować!

Kto prowadzi zajecia?


Trenerzy i instruktorzy, którzy będą z Tobą prowadzili zajęcia to najwyższej klasy profesjonaliści z dużym doświadczeniem i sukcesami w sporcie.
Każdy jest doskonałym obserwatorem który błyskawicznie skoryguje Twoje błędy.
Ich rolą jest zapewnienie Ci wsparcia poprzez natychmiastowe dostarczenie informacji zwrotnej na temat popełnianych błędów jak i potwierdzenie właściwego wykonania ćwiczeń.

Zadaniem Twojego trenera jest upewnienie się, że dokonujesz właściwych postępów, oraz tego czy rozumiesz to co robisz na treningach. Dawanie przyjacielskich rad mających poprawić Ci samopoczucie nigdy nie było i nie jest częściach profesjonalnego przygotowania naszych trenerów; upewnianie się że odkrywasz i rozumiesz sztukę pokonywania zakrętów jest zasadniczą częścią ich profesjonalnego przygotowania.
Także nie spodziewaj się oszukiwania kiedy popełniasz błędy, lecz raczej rzeczowej oceny tego co robisz.

Niestety gdy inni kończyli wyższe uczelnie i kursy marketingu my robiliśmy kursy i szkolenia sportowe i całymi dniami trenowaliśmy by stać się najlepszymi praktykami w Polsce i móc wytrenować Ci na Mistrza lub sprawic byś mógł bezpiecznie cieszyc się wybranym przez siebie sportem.

Każdy z naszych trenerów sam przeszedł morderczy trening jako zawodnik oraz szkolenia instruktorskie zarówno w certyfikowanych przez Ministerstwo Sportu instutucjach jak i specjalne szkolenia odbywające się w Klubie Palestra lub Międzynarodowe organizacje związane z Muay Thai lub Kickboxingiem.

W klubie zajęcia prowadzi między innymi trener Kadry Narodowej K-1 juniorów Polskiego Zwiazku Kickboxingu Łukasz Rola, a także zdobywcy Puchary Świata, Mistrzowie Świata, Mistrzowie Polski, zawodnicy walczący zawodowo na całym świecie...

Zapraszamy - dołącz do nas by razem z nami Tworzyć Historię Polskiego Sportu!!!

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com