Nie wstydź się próbować i popełniać błędy.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Treningi sztuk walki w Warszawie
Muay Thai, K-1,MMA i Boks
PALESTRA Gym Warszawa

Muay Thai, MMA & Kickboxing GYM - Łukasz Rola PALESTRA Warszawa --- główne szkolenie w klubie opiera sie na treningu w grupach. Taki trening daje mozliwość wspólnej rozgrzewki, ćwiczen z partnerami o różnym stylu walki i róznych warunkach fizycznych oraz dodatkową motywację przy ćwiczeniach fizycznych.

Treningi sztuk walki w nas trwają wraz z rozgrzewką ok 75min do 2 godzin. Po treningu zawsze można zostać by poćwiczyć na siłowni czy doskonalić elementy techniczne. Wielokrotnie praca po treningu jest zlecona przez trenera zgodnie z planem treningowym (np. zadana praca na siłowni, trening na workach bokserskich lub kopnięcia na dużą tarczę, albo doskonalenie elementów technicznych przed lustrem).

Obecnie podstawowe szkolenie w grupach ma zadanie wyszkolić zawodników boksu tajskiego czyli Muay Thai, K-1 lub MMA, ale po osiągnięciu wyższego poziomu umiejętności każdy zawodnik zaczyna specjalizować sie w konkretnych formułach walki do których ma najodpowiedniejsze predyspozycje psycho-fizyczne lub te które poprostu mu odpowiadają.

Naszą szkołę walki spośród szkół Muay Thai, K-1 i MMA w Warszawie i w Polsce wyróżnia przede wszystkim wszechstronne przygotowanie techniczne oraz dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zawsze dobre przygotowanie kondycyjno-siłowe i szybkościowe. Szkolenie opiera sie głównie na technikach i taktyce walki Muay Thai z naciskiem na użycie kolan i kopnięć w udo (tzw. low-kick) uzupełnionych o dobre przygotowanie bokserskie.
Zawodnicy PALESTRY wielokrotnie podczas zawodów demonstrowali szeroki wachlarz technik typowych dla boksu tajskiego w tym między innymi wyłapań, podcięć, rzutów i doskonałej walki w klinczu.

Wszechstronne wyszkolenie techniczne pozwala naszym zawodnikom walczyć i osiągać sukcesy w różnych formułach walki - między innymi w takich jak Muay Thai czyli boks tajski, Kickboxing w formule low-kick (czasem takze full-contact), w formule walki na zasadach K-1 w których również osiągamy sukcesy, w wolnej walce Sanda (sanshou) a także w boksie i walkach MMA (Mixed Martial Arts - czyli mieszane sztuki walki).

______

Trenerzy

Trenerzy i instruktorzy, którzy będą z Tobą prowadzili zajęcia to najwyższej klasy profesjonaliści z dużym doświadczeniem i sukcesami w sporcie. Każdy jest doskonałym obserwatorem który błyskawicznie skoryguje Twoje błędy. Ich rolą jest zapewnienie Ci wsparcia poprzez natychmiastowe dostarczenie informacji zwrotnej na temat popełnianych błędów jak i potwierdzenie właściwego wykonania ćwiczeń.
Zadaniem Twojego trenera jest upewnienie się, że dokonujesz właściwych postępów, oraz tego czy rozumiesz to co robisz na treningach. Dawanie przyjacielskich rad mających poprawić Ci samopoczucie nigdy nie było i nie jest częściach profesjonalnego przygotowania naszych trenerów; upewnianie się że odkrywasz i rozumiesz sztukę pokonywania zakrętów jest zasadniczą częścią ich profesjonalnego przygotowania. Także nie spodziewaj się oszukiwania kiedy popełniasz błędy, lecz raczej rzeczowej oceny tego co robisz.
Każdy z naszych trenerów sam przeszedł morderczy trening jako zawodnik oraz szkolenia instruktorskie zarówno w certyfikowanych przez Ministerstwo Sportu instutucjach jak i specjalne szkolenia odbywające się w Klubie Palestra lub Międzynarodowe organizacje związane z Muay Thai lub Kickboxingiem.

______

GRUPY TRENINGOWE Muay Thai / K-1:

  • grupa dzieci 6-9 lat - zajęcia w formie ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami sportów walki
  • grupa juniorów- stworzona z myślą o młodych zawodnikach, którzy będą w przyszłości zawodnikami i pod tym kątem prowadzone jest szkolenie.
  • grupa średniozaawansowana - zajęcia dla osób, które mają już solidne podstawy technik Muay Thai i zaczynają ćwiczyć trudniejsze kombinacje technik oraz zaczynają poznawać taktykę walki Muay Thai i K-1, którą następnie uczą się zastosowań poznanych elementów walki.
  • grupa zawodnicza - treningi w tej grupie mają zadanie przygotować zawodników do danego turnieju, mniej jest tu podstaw więcej taktyki i przgotowanie fizyczne zależne od okresu przed zawodami.
  • treningi dla początkujących - treningi w tych grupach mają dwa podstawowe zadania - zapoznać ludzi z podstawowymi technikami Muay Thai i podnieść ogólną sprawność fizyczną - charakterystyka treningów w tej grupie pozwala na to by dołączyć do niej w kazdym momencie.
  • treningi poranne "dla wszystkich" - bardzo dużo uwagi poświecamy tu na technikę i ćwiczenia kondycyjno-siłowe z uwagi na to że zazwyczaj jest więcej czasu na trening oraz większość porannych treningów prowadzi sam trener Łukasz Rola - koordynator systemu szkolenia w Palestra Team.
  • open gym - otwarty klub - treningi we własnym zakresie zawsze pod okiem instruktora, którego można poprosić o rady treningowe. To również są najlepsze godziny na treningi indywidualne czy umówienie się na tarcze z instruktorem.

Godziny treningów rozpisane dokładnie są w zakładce Godziny Treningów.

  • grupa MMA- treningi będą odbywały sie trzy razy w tygodniu i będą uzupełnieniem podstawowych treningów boksu taskiego o elementy zapasów, jiujitsu, judo i inne charakterystyczne popularne techniki MMA (np. tzw grund & pound). Zajęcia przede wszystkim prowadzi Jakub Lejwoda (submission wrestling i bjj) oraz Karol Falandys (zapasy w stylu wolnym) pod względem walki w parterze i obaleń a także trener Łukasz Rola pod względem walki w stójce.


W Palestrze dostępne są również zajęcia indywidualne, dzięki którym można dostosować program i godziny treningów indywidualnie do potrzeb ćwiczącej osoby.

Zapraszamy do Palestry Łukasza Roli - jedego z najlepszych klubów Muay Thai, K-1 i MMA w Polsce...

...skontaktuj się z nami żeby uzyskać więcej informacji. ->dane kontaktowe

 

 

Zdjęcia z treningów

 

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com