Zwycięztwa i porażki utczyniły mnie tym, kim jestem dziś. Cenie sobie to kim jestem.
Marek Piotrowski


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Sponsoring jest jedną z najszybciej rozwijających się form promocji. Jego istotą są skojarzenia, dzięki którym pozytywny obraz sponsorowanego lub pewnych cech jego wizerunku lub dyscypliny przez niego uprawianej przenosi się na sponsora. Znak sponsora towarzyszy imprezom lub działaniu sponsorowanych instytucji. W przypadku produktów, których reklama jest ograniczona przepisami prawnymi (np. wyroby tytoniowe czy alkoholowe), sponsoring jest często jedyną możliwością promocji masowej. Ważnym argumentem przemawiającym za stosowaniem sponsoringu jest również zwiększające się zainteresowanie masową rozrywką oraz wzrost świadomości społecznej i coraz większe zaangażowanie w sport i szeroko pojętą kulturę fizyczną. Coraz dynamiczniej rozwija się również sport zawodowy będący wspaniałym pełnym emocji widowiskiem dla publiczności, rozrywką o dosyć wysokim statucie.

Sponsoring bywa dość często rozumiany jako forma dobroczynności i to zarówno przez sponsorów jak i sponsorowanych. Jednak dla sponsorów jest on dodatkową formą promocji. Możemy powiedzieć, że sponsoring jest to działanie marketingowe promujące firmę, usługę lub produkt w związku z wizerunkiem czy prestiżem, które ma przynieść określone korzyści sponsorowi, nie koniecznie w krótkim przedziale czasowym.

Sponsoring i współpraca


Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.

Jeśli chcesz wesprzeć nasz klub i jednocześnie zareklamować swoją firmę to na pewno uda nam się dogadać.
Najprostszym sposobem promowania Twojej firmy jest umieszczenia baneru reklamowego na naszej stronie internetowej jednak wszelkie inne formy sponsoringu są do uzgodnienia.

Sporty walki, Muay Thai, K-1, Kickboxing, MMA są jednymi z najszybciej rozwijających się sportów w dzisiejszych czasach i zbierają coraz większą rzeszę fanów. Na całym świecie widać tendencję spadku zainteresowania klasycznym boksem na rzecz bardziej wszechstronnych i pełniejszych formuł walki takich jak Muay Thai. Świadczyć o tym mogą popularność i sukcesy finansowe zagranicznych organizacji takich jak amerykańskie UFC czy japońskie K-1, które osiągają ponad kilkuset milionowe zyski w stosunku rocznym. W Polsce również panują podobne tendencje co dostrzec możemy w coraz to większej ilość organizowanych gal na zasadach MMA i Muay Thai.

Może to właśnie najlepszy moment i sposób, aby Twoja firma również skorzystała z  popularności uderzanych sportów walki !

Wszelkie propozycje i pytania proszę przesyłać na email:

palestra@tlen.pl

bądź telefonicznie: 

tel. +48 783-540-600Interesuje nas również współpraca z innymi serwisami internetowymi, sklepami  i serwisami o tematyce sztuk walki. Jeśli chcesz się wymienić linkami bądź masz inne ciekawe pomysły to jesteśmy otwarci na wasze propozycje.
Kontakt do webmastera strony www.palestra.waw.pl :

marcin4444@gmail.com

 

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com