Kiedy padasz mw sobie: wsta? i walcz, wsta? i walcz - nigdy si? nie poddawaj.
Marek Piotrowski


Wyszukiwarka



Godziny treningów

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Karty Benefitowe

Tagi

Otwarte Mistrzostwa Polski Muay Thai – Płock 4-5.XII.2010

Statystyki zawodów
Ilość zawodników: 138

Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych: Juniorki: 6 Juniorzy: 45 Seniorki: 13 Seniorzy:

Ilość klubów: 30
Lista klubów:
1. Action Gym Warszawa (1)
2. Beskid Dragon Bielsko Biała (2)
3. CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK (16)
4. Fux Zabrze (2)
5. GKS CHAMPION Gdańsk (5)
6. GKSK CORPUS Gdańsk (2)
7. HALNY Nowy Sącz (2)
8. Hunter Gym Bydgoszcz (8)
9. KBK Gladiator Kobyłka (2)
10.Klub Oyama Karate Lublin (4)
11.Klub Sportowy ABSORTIO GYM Rybnik (1)
12.Klub Sportowy Gwiazda Bydgoszcz (1)
13.KOBE-GYM Gdynia (2) 14.KS WIELKOPOLANIN Poznań (3)
15.KSSW Kraków (3)
16.KSW Włocławek (2)
17.KT Legia Warszawa (1) 18.L/P (7)
19.PACO TEAM KATOWICE (4)
20.Palestra Warszawa (26)
21.Puncher Wrocław (7)
22.Radomski Klub Taekwon-do (6) 23.Siedlecki Klub Sportowy Gladiator (5)
24.SKF Boksing Zielona Góra (5)
25.Skf Nak Muay Szczecin (11)
26.TOM-CENTER Piotrków Trybunalski (1)
27.Toruński Klub Kickboxingu SMOK (2)
28.Triada Piekary Śląskie (2)
29.UKS SHII-KON Łódź (2)
30.UKS Wilk Grajewo (3)

Juniorki
-57kg
1. Juśkiewicz Sylwia (UKS SHII-KON Łódź)
2. Witkowska Monika (PACO TEAM KATOWICE)
3. Śmieja Anna (Fux Zabrze)
-60kg
1. Owsik Kinga (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
2. Gleisner Karolina (SKF Boksing Zielona Góra)
+75kg
1. Sobierajska Paula (SKF Boksing Zielona Góra)
Juniorzy
-51kg
1. Sikorski Jakub (Palestra Warszawa)
2. Kęcik Piotr (Hunter Gym Bydgoszcz)
-54kg
1. Piszczek Michał (Radomski Klub Taekwon-do)
2. Stępień Mateusz (Palestra Warszawa)
3. Rutkauskas Rytis (L/P)
-57kg
1. Stępniewski Paweł (Palestra Warszawa)
2. Woźny Paweł (KSSW Kraków)
3. Drohomirecki Arkadiusz (Beskid Dragon Bielsko Biała)
-60kg
1. Polak Michał (Klub Sportowy Gwiazda Bydgoszcz)
2. Białas Mateusz (Puncher Wrocław)
-63.5kg
1. Khalilov Hasan (L/P)
2. Piastowski Adam (Fux Zabrze)
3. Ivanov Artur (L/P)
Miedziński Daniel (Puncher Wrocław)
-67kg
1. Bielawiec Krzysztof (Skf Nak Muay Szczecin)
2. Kapustinskij Grigorij (L/P)
3. Sadowski Jakub (Triada Piekary Śląskie)
Chiliński Marek (UKS Wilk Grajewo)
-71kg
1. Auglys Marius (L/P)
2. Łagunionek Kamil (GKSK CORPUS Gdańsk)
3. Skoczewski Damian (Palestra Warszawa)
Kulig Kacper (Skf Nak Muay Szczecin)
-75kg
1. Piskorz Mateusz (Palestra Warszawa)
2. Bychawski Wojciech (Klub Oyama Karate Lublin)
3. Stankiewicz Marcin (Hunter Gym Bydgoszcz)
Ruta Kamil (KBK Gladiator Kobyłka)
-81kg
1. Lipiński Mariusz (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
2. Tomala Dariusz (HALNY Nowy Sącz)
3. Szynkowski Damian (Skf Nak Muay Szczecin)
Rembeza Bartosz (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
+81kg
1. Bławdziewicz Michał (Palestra Warszawa)
2. Bonarowski Damian (GKS CHAMPION Gdańsk)
3. Wójcik Damian (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
Seniorki -48kg
1. Boś Ewa (SKF Boksing Zielona Góra)
-51kg
1. Suska Paulina (Radomski Klub Taekwon-do)
2. Łukomska Paulina (SKF Boksing Zielona Góra)
-54kg
1. Kiner Małgorzata (Puncher Wrocław)
2. Chojnoska Marta (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
3. Dwornicka Magdalena (Puncher Wrocław)
-57kg
1. Drużko Dorota (Puncher Wrocław)
2. Majczak Anna (Klub Oyama Karate Lublin)
-60kg
1. Siwa Kinga (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
-67kg
1. Bałanda Kamila (GKS CHAMPION Gdańsk)
2. Waliczek Marta (Beskid Dragon Bielsko Biała)
3. Drejer Agnieszka (GKS CHAMPION Gdańsk)
+75kg
1. Nowak Martyna (KS WIELKOPOLANIN Poznań)

Seniorzy
-57kg
1. Kulik Leszek (Radomski Klub Taekwon-do)
2. Kubiak Łukasz (Klub Sportowy ABSORTIO GYM Rybnik)
3. Karpavicius Arnoldas (L/P)
Ekert Kamil (Palestra Warszawa)
-60kg
1. Królik Michał (PACO TEAM KATOWICE)
2. Olszewski Krzysztof (Palestra Warszawa)
3. Ryniak Tomasz (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
Nowak Bolesław (KBK Gladiator Kobyłka)
-63.5kg
1. Klich Mateusz (Radomski Klub Taekwon-do)
2. Jasion Jakub (TOM-CENTER Piotrków Trybunalski)
3. Walkowiak Tomasz (Hunter Gym Bydgoszcz)
Dalinkevicius Andrius (L/P)
-67kg
1. Borowski Sebastian (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
2. Daschke Jarosław (GKS CHAMPION Gdańsk)
3. Rajca Jędrzej (HALNY Nowy Sącz)
    Jankowski Karol (Hunter Gym Bydgoszcz)
-71kg
1. Parcheta Marcin (Skf Nak Muay Szczecin)
2. Węcławek Michał (Palestra Warszawa)
3. Tyszkiewicz Damian (SKF Boksing Zielona Góra)
Jankowski Marcin (Hunter Gym Bydgoszcz)
-75kg
1. Kosowski Wojciech (Palestra Warszawa)
2. Marcinkowski Piotr (KT Legia Warszawa)
3. Prostko Andrzej (Skf Nak Muay Szczecin)
Kachniarz Damian (Triada Piekary Śląskie)
-81kg
1. Stuszewski Piotr (Palestra Warszawa)
2. Gierzyński Paweł (Palestra Warszawa)
3. Prokurat Daniel (Palestra Warszawa)
Szymański Bartosz (Palestra Warszawa)

-86kg
1. Mieteń Marcin (Palestra Warszawa)
2. Stawicki Zbigniew (Hunter Gym Bydgoszcz)
3. Matusiak Łukasz (KSW Włocławek)
Nowak Piotr (PACO TEAM KATOWICE)

-91kg
1. Nowicki Michał (KS WIELKOPOLANIN Poznań)
2. Klekociński Piotr (PACO TEAM KATOWICE)
3. Chojnicki Kamil (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
Filipek Jarosław (Palestra Warszawa)
+91kg
1. Wlazło Michał (GKSK CORPUS Gdańsk)
2. Elsner Marcin (Radomski Klub Taekwon-do)
3. Jakubowski Zbigniew (KSW Włocławek)
Ślusakowicz Stanisław (Palestra Warszawa)

Najlepszy zawodnik Mistrzostw: Wojciech Kosowski
Najlepszy klub Mistrzostw: Palestra Warszawa

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com