Musisz by? zawodnikiem dumnym i godnym.
Marek Piotrowski


Wyszukiwarka



Godziny treningów

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Organizacje

Tagi

Seniorzy walczący w podczas Mistrzostw Polski w 2009 roku

Kat. -57kg
1. Adam Jasiński (MKS Kalina Lublin)

Kat. -60kg
1. Tomasz Jasiński (MKS Kalina Lublin)
2. Krzysztof Olszewski (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
3. Piotr Grzywacz (COPACABANA Warszawa)

Kat. -63.5kg
1. Jakub Jasion (TOM-CENTER Piotrków Trybunalski)
2. Ariel Smolarski (Puncher Wrocław)

Kat. -67kg
1. Piotr Kobylański (NIEZRZESZONY GDYNIA)
2. Wojciech Oleksyk (SHIDOKAN Jelenia Góra)
3. Tomasz Dąbrowski (CSW Płock)
Adrian Domel (CSW Płock)

Kat. -71kg
1. Michał Szmajda (Nowosolski Klub Karate)
2. Sebastian Borowski (CSW Płock)
3. Michał Węcławek (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
Jakub Szczepka (AKS Niwka Sosnowiec)

Kat. -75kg
1. Wojciech Kosowski (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
2. Janusz Pawlikowski (Puncher Wrocław)
3. Krzysztof Kaczmarek (Nowosolski Klub Karate)
Tomasz Wędrowski (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)

Kat. -81kg
1. Marcin Mieteń (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
2. Paweł Gierzyński (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
3. Tomasz Kowalski (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
Oskar Rozwens (UKS SHI-KON Łódź)

Kat. -86kg
1. Piotr Strus (BKKK Warszawa)
2. Piotr Stańczak (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
3. Marek Więcek (CSW Płock)

Kat. -91kg
1. Michał Olaś (ROSOMAK Warszawa)
2. Tymoteusz Nowicki (BKKK Warszawa)
3. Stanisław Ślusakowicz (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
Łukasz Matusiak (KSW Włocławek)

Kat. +91kg
1. Daniel Omielańczuk (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
2. Łukasz Piwko (ROSOMAK Warszawa)
3. Dariusz Lipski (DUET Gdańsk)
Maciej Surma (AKS Niwka Sosnowiec)

Juniorzy

Kat. -54kg
1. Paweł Stępniewski (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
2. Krzysztof Kieć (OSW Triada Piekary Śląskie)
3. Jakub Stańczuk (NAK MUAY Szczecin)

Kat. -57kg
1. Przemysław Domel (CSW Płock)
2. Bartosz Hassa (Nowosolski Klub Karate)
3. Adam Czmara (KSW Włocławek)
Mateusz Rajewski (Rajewski Team Płock)

Kat. -60kg
1. Tomasz Walkowiak (Smok Toruń)
2. Sebastian Rajewski (Rajewski Team Płock)

Kat. -63.5kg
1. Bartosz Botwina (Husarz Białystok)
2. Paweł Rotenstein (NAK MUAY Szczecin)
3. Konrad Zaremba (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
Przemysław Szałkiewicz (CSW Płock)

Kat. -67kg
1. Krystian Bartczak (Puncher Wrocław)
2. Kacper Fijałkowski (NAK MUAY Szczecin)
3. Jakub Sadowski (OSW Triada Piekary Śląskie)
Bartosz Zieliński (COPACABANA Warszawa)

Kat. -71kg
1. Daniel Jędrzejewski (Smok Toruń)
2. Konrad Tkaczyk (NAK MUAY Szczecin)
3. Tomasz Serafin (CSW Płock)
Mateusz Wyszyński (Nowosolski Klub Karate)

Kat. -75kg
1. Damian Kachniarz (OSW Triada Piekary Śląskie)
2. Mateusz Dąbrowski (Puncher Wrocław)
3. Daniel Bralewski (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)

Kat. +81kg
1. Daniel Wojciewski (PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA)
2. Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)
3. Dawid Piotrowski (CSW Płock)
Eryk Rzeszutek (KS Czerwony Smok Poznań)

Seniorki

Kat. -48kg
1. Daria Gospodarska (KSW Włocławek)

Kat. -51kg
1. Klaudia Pawicka (Rajewski Team Płock)

-Kat. 54kg
1. Marta Chojnoska (CSW Płock)

Kat. -57kg
1. Małgorzata Kiner (Puncher Wrocław)
2. Magdalena Dwornicka (Puncher Wrocław)
3. Joanna Walkiewicz (KS Dragon Starachowice)
Aleksandra Żurawska (COPACABANA Warszawa)

Kat. -60kg
1. Dorota Drużko (Puncher Wrocław)

Kat. -63.5kg
1. Katarzyna Kowalczyk (Puncher Wrocław)
2. Katarzyna Brzeska (NIEZRZESZONA WARSZAWA)

Kat. -75kg
1. Edyta Sudenis (Linke Gold Team Stargard Szczeciński)

Kat. +75kg
1. Tatiana Wachowicz (RICKARD FIGHT CLUB)

Nagrody dodatkowe:
Najlepszy zawodnik:
Junior – Przemysław Domel CSW Płock
Senior – Wojciech Kosowski PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA

Najlepszy zawodnik z Płocka:
Junior - Przemysław Domel CSW Płock
Senior - Sebastian Borowski CSW Płock.

Najlepszy klub Mistrzostw:
PALESTRA Muay Thai & MMA Team Warszawa

Ilość zawodników: 102

Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Juniorzy: 37
Seniorki: 12
Seniorzy: 53

Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:
Juniorzy
-54kg - 3, -57kg - 6, -60kg - 2, -63.5kg - 9, -67kg - 5, -71kg - 4, -75kg - 3, +81kg - 5
Seniorki
-48kg - 1, -51kg - 1, -54kg - 1, -57kg - 4, -60kg - 1, -63.5kg - 2, -75kg - 1, +75kg - 1
Seniorzy
-57kg - 1, -60kg - 3, -63.5kg - 2, -67kg - 4, -71kg - 9, -75kg - 6, -81kg - 9, -86kg - 3, -91kg - 7, +91kg - 9

Ilość klubów: 27

Lista klubów:
1. AKS Niwka Sosnowiec
2. BKKK Warszawa
3. BORAN Barlinek
4. COPACABANA Warszawa
5. CSW Płock
6. DUET Gdańsk
7. GKSK Corpus Gdańsk
8. Husarz Białystok
9. KS Czerwony Smok Poznań
10.KS Dragon Starachowice
11.KS Wielkopolanin Poznań
12.KSW Włocławek
13.Linke Gold Team Stargard Szczeciński
14.MKS Kalina Lublin
15.NAK MUAY Szczecin
16.Nowosolski Klub Karate
17.OSW Triada Piekary Śląskie
18.PALESTRA Muay Thai Team WARSZAWA
19.Puncher Wrocław
20.RICKARD FIGHT CLUB
21.ROSOMAK Warszawa
22.Rajewski Team Płock
23.SHIDOKAN Jelenia Góra
24.SKS Gladiator Siedlce
25.Smok Toruń
26.TOM-CENTER Piotrków Trybunalski
27.UKS SHI-KON Łódź

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com