Nawet tysi?cmilowa podr? zaczyna si? od zrobienia pierwszego kroku
Stare przys?owie chi?skie


Wyszukiwarka



Godziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

2010 - Mistrzostwa Europy WAKO - Azerbejdżan, Baku

Results

European Championships Kickboxing LowKick, K-1 Rules and Kickboxing LightContact 2010

BAKU (Azerbaijan)

18.10.2010 - 24.10.2010

LC men +94 kg
1 Mitja Potocnik Slovenia
2 Tomislav Cikotic Croatia
3 Andrii Badora Ukraine
3 Michal Wselak Poland
LC men -57 kg
1 Maxim Aysin Russian Federation
2 Dmytro Bezverkyi Ukraine
3 Enea Meni Italy
3 Adam Kovacs Hungary
LC men -63 kg
1 Tony Stephenson Ireland
2 Mikhail Gerasimov Russian Federation
3 Manuel Nordio Italy
3 Kostyantyn Demoretsikyy Ukraine
LC men -69 kg
1 Marco Perissinotto Italy
2 Grega Rudolf Slovenia
3 Stanislav Petrov Russian Federation
3 Oleksandr Romanenko Ukraine
LC men -74 kg
1 Andrea Patelli Italy
2 Levente Bertalan Austria
3 Jason Godin France
3 Anton Morozkin Russian Federation
LC men -79 kg
1 Sergei Zhukov Russian Federation
2 Christian Pohl Germany
3 Zeljan Jesic Croatia
3 Andrea Primitivi Italy
LC men -84 kg
1 Bojan Miskovic Croatia
2 Mariusz Niziotek Poland
3 Stefan Bücker Germany
3 Denis Martsevich Russian Federation
LC men -89 kg
1 Il'dar Gabbasov Russian Federation
2 Fabian Fingerhut Germany
3 Juso Prosic Austria
3 Giovanni Sito Italy
LC men -94 kg
1 Boris Miskovic Croatia
2 Philipp Salugin Russian Federation
3 Cristian Lubrano Italy
3 Ales Lorber Slovenia
LCv men -69 kg
1 Piotr Siegoczynski Poland
2 Seyran Qurbanov Azerbaijan
LCv men -74 kg
1 Rusko Turmanov Bulgaria
2 Tony Dias Great Britain
LCv men -79 kg
1 Mihaly Koszogovits Hungary
2 Albert Qaribov Azerbaijan
3 Ljupcho Stochjevski Macedonia
LCv men -84 kg
1 Gerald Zimmermann Austria
2 Helge Lohmann Germany
3 Gabor Mayer Hungary
LC women +70 kg
1 Maria Semenova Russian Federation
2 Helena Jurisic Croatia
3 Beata Lesnik Poland
3 Sya Ukena Germany
LC women -50 kg
1 Valeria Calabrese Italy
2 Reka Krempf Hungary
3 Valentina Filatova Russian Federation
3 Zaneta Ciesla Poland
LC women -55 kg
1 Kateryna Solovei Ukraine
2 Monika Molnar Hungary
3 Anastasia Ryumina Russian Federation
3 Nadja Reinegger Austria
LC women -60 kg
1 Vivien Wagner Hungary
2 Valeriya Iskhakova Russian Federation
3 Mateja Pancelat Croatia
3 Katarzyna Modrzejewska Poland
LC women -65 kg
1 Nicole Trimmel Austria
2 Liliya Zaydullova Russian Federation
3 Bojana Dancsecs Hungary
3 Verena Huber Germany
LC women -70 kg
1 Ana Znaor Croatia
2 Roberta Cargno Italy
3 Marta Fenyvesi Hungary
3 Ann-Marie Birmingham Great Britain
LK men +91 kg
1 Goran Radonjic Montenegro
2 Hamza Kendircioglu Turkey
3 German Talbot France
3 Artem Vasylenko Ukraine
LK men -51 kg
1 Elchin Bayramov Azerbaijan
2 Ivan Sciolla Italy
3 Artem Vitegov Ukraine
3 Dmitry Ayzyatulov Russian Federation
LK men -54 kg
1 Umar Paskhaev Russian Federation
2 Ugur Murat Kilic Turkey
3 Emin Karimov Azerbaijan
3 Cedric Custos France
LK men -57 kg
1 Yury Trogiyanov Russian Federation
2 Sarkhan Madatov Azerbaijan
3 Uladzislau Audachonak Belarus
3 Boban Marihkovic Serbia
LK men -60 kg
1 Milos Ahic Serbia
2 Edurard Mammadov Azerbaijan
3 Ismail Inci Turkey
3 Elio Pinto Italy
LK men -63,5 kg
1 Denis Lukashov Russian Federation
2 Fikri Arican Turkey
3 Dzianis Tselitsa Belarus
3 Volodymyr Demehuk Ukraine
LK men -67 kg
1 Shamil Abdulmedzhidov Russian Federation
2 Igor Vlasenko Ukraine
3 Petar Zivkovic Serbia
3 Siarhei Bokhanau Belarus
LK men -71 kg
1 Batu Khasikov Russian Federation
2 Yahya Alemdag Turkey
3 Miki Ivanovski Macedonia
3 Zlatko Bajic Croatia
LK men -75 kg
1 Samba Bocar France
2 Stevan Zivkovic Serbia
3 Alpay Kir Turkey
3 Andrea Andrenacci Italy
LK men -81 kg
1 Evgeny Mityugin Russian Federation
2 Luka Simic Croatia
3 Hristomir Ranchev Bulgaria
3 Bakari Tounkara France
LK men -86 kg 1 Michal Hromek Slovakia
2 Alan Kotsoev Russian Federation
3 Caner Topal Turkey
3 Stephane Attelly France
LK men -91 kg
1 Aleksey Papin Russian Federation
2 Toni Milanovic Croatia
3 Uros Velicevic Slovenia
3 Jovan Kaluaerovic Serbia
LK women +70 kg
1 Paulina Biec Poland
2 Anna Gladkikh Russian Federation
3 Ana Bajic Croatia
LK women -48 kg
1 Svetlana Ananyeva Russian Federation
2 Valentina Cabras Italy
3 Plamena Tsigularova Bulgaria
3 Nathalie Maurel France
LK women -52 kg
1 Sandra Drabik Poland
2 Valentina Murgia Italy
3 Nadiya Khayenko Ukraine
3 Maria Krivoshapkina Russian Federation
LK women -56 kg
1 Seda Duygu Aygün Turkey
2 Melania Sorroche Torres SPAIN
3 Eva Liskova Czech Republic
3 Jessica Puliero Italy
LK women -60 kg
1 Fam Camilla Elgan Norway
2 Kinga Siwa Poland
3 Severine Guilpin France
3 Barbara Plazzoli Italy
LK women -65 kg
1 Kamila Balanda Poland
2 Ayse Dirican Demirci Turkey
3 Mimma Mandolini Italy
3 Lidia Andreeva Russian Federation
LK women -70 kg
1 Nives Radic Croatia
2 Saida Atmani France
3 Bugce Haslaman Turkey
3 Diana Galina Russian Federation
K1 men +91 kg
1 Aliaksei Kudzin Belarus
2 Alex Rossi Italy
3 Deniss Smoldarev Estonia
3 Volodymyr Oliynyk Ukraine
K1 men -51 kg
1 Elshad Aleskarov Azerbaijan
2 Linar Batalov Russian Federation
3 Siarhei Skiba Belarus
3 Cindi Celik Turkey
K1 men -54 kg
1 Vadim Chasovskikh Russian Federation
2 Cagdas Yikilmaz Turkey
3 Fabrizio Lodde Italy
3 Aliaksei Blizniou Belarus
K1 men -57 kg
1 Gaetano Verziere Italy
2 Murat Azerbiev Belarus
3 Aslan Gurbanov Ukraine
3 Michat Krolik Poland
K1 men -60 kg
1 Elnur Daryagir Azerbaijan
2 Antonio Campagna Italy
3 Aleksandar Gogic Serbia
3 Magomed Khiramagomedov Russian Federation
K1 men -63,5 kg
1 Zakariya Musagadzhiev Russian Federation
2 Yury Zhukouski Belarus
3 Sreteh Miletic Serbia
3 Turhn Qafarov Azerbaijan
K1 men -67 kg
1 Yauheni Tselitsa Belarus
2 Maksym Kovpak Ukraine
3 Lukasz Rajewski Poland
3 Kurbanali Akaev Russian Federation
K1 men -71 kg
1 Vladimir Valev Bulgaria
2 Sergey Adamchuk Ukraine
3 Sergio Sanchez Galan SPAIN
3 Adem Bozkurt Turkey
K1 men -75 kg
1 Dzmitry Valent Belarus
2 Wojciech Kosowski Poland
3 Gregor Smole Slovenia
3 Vasil Mihailov Bulgaria
K1 men -81 kg
1 Dmytro Kirban Ukraine
2 Uros Bogojevic Serbia
3 Pavel Turuk Belarus
3 Evgeny Gubar Russian Federation
K1 men -86 kg
1 Vitaliy Tsishurou Belarus
2 Aqalar Sadiqzade Azerbaijan
3 Bratislav Ilic Serbia
3 Radostan Rydzewski Poland
K1 men -91 kg
1 Jzuagbe Ugonom Poland
2 Zamik Atakishiev Azerbaijan
3 Valiantsin Slavikouski Belarus
3 Andrei Manzolo Estonia
K1 women -48 kg
1 Plamena Dimova Bulgaria
2 Anett Urban Hungary
3 Irina Myakina Russian Federation
3 Federica Boella Italy
K1 women -52 kg
1 Yeliz Koblay Turkey
2 Yulia Elskaya Russian Federation
3 Joanna Gutowska Poland
3 Adi Rotem Israel
K1 women -56 kg
1 Natalia Biriuk Ukraine
2 Maria Kozlova Russian Federation
3 Marta Chojnoska Poland
3 Donatella Panu Italy
K1 women -60 kg
1 Gözde Bayergi Arican Turkey
2 Paola Cappucci Italy
3 Martina Müllerova Czech Republic
3 Yuliya Kuznetsova Russian Federation
K1 women -65 kg
1 Caroline Ek SWE
2 Olga Kochetkova Russian Federation
K1 women -70 kg
1 Astrid Öttl Austria
2 Ekaterina Zyablikova Russian Federation

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com