Wymagaj od siebie wi?cej, ni? ktokolwiek inny od ciebie wymaga.


Wyszukiwarka



Godziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

2009 - Mistrzostwa Europy WAKO juniorów i kadetów - Chorwacja, Pula

2nd EUROPEAN CHAMPIONSHIPS for juniors and cadets
Pula (Croatia)
22.09.2009 - 27.09.2009
TEAMFIGHT SC jun
1 TEAM HUNGARY Hungary
2 TEAM BELGIUM Belgium
3 TEAM GREAT BRITAIN Great Britain
3 TEAM ITALY 2 Italy
TEAMFIGHT SC ocad
1 TEAM HUNGARY Hungary
2 TEAM IRELAND Ireland
3 TEAM SLOVENIA Slovenia
3 TEAM CROATIA Croatia
TEAMFIGHT SC cad
1 TEAM ITALY 1 Italy
2 TEAM CROATIA 1 Croatia
3 TEAM HUNGARY 3 Hungary
3 TEAM GREAT BRITAIN Great Britain
SC jun male +94 kg
1 Toby Freeman Great Britain
2 Andrey Batyaev Russian Federation
3 Gergo Schaffer Hungary
3 Christopher Aston Great Britain
SC jun male -57 kg
1 Lewis Morrison Great Britain
2 Sergey Ekimov Russian Federation
3 Georgian Cimpeanu Italy
3 Dmitry Dudnik Russian Federation
SC jun male -63 kg
1 Nick Ramael Belgium
2 Gabor Ivanyi Hungary
3 Edoardo Scolpito Italy
3 Lazaros Konstantinou Greece
SC jun male -69 kg
1 Francesco Strano Italy
2 Ahilleas Foufounis Greece
3 Bence Almasi Hungary
3 Shane Barry Ireland
SC jun male -74 kg
1 Dean Barry Ireland
2 Jack Evans Great Britain
3 Giuseppe Langione Italy
3 Izidor Janzekovic Slovenia
SC jun male -79 kg
1 Emanuil Dimitrov Bulgaria
2 Bjorn Van Hoyweghen Belgium
3 Flavio Barruffo Italy
3 Alexander Gleixner Germany
SC jun male -84 kg
1 Maurizio Tassero Italy
2 Huseyn Dirlik Switzerland
3 Alexander Glushkov Russian Federation
3 Sascha Weng Switzerland
SC jun male -89 kg
1 Cergey Dzavaryan Russian Federation
2 Sergey Prichalov Russian Federation
3 Fabrizio Dario Italy
3 Ante Gace Croatia
SC jun male -94 kg
1 Paolo Niceforo Italy
2 Alexander Krasheninnikov Russian Federation
SC ocad boys -42 kg
1 Pietro Notaro Italy
2 Marty Barry Ireland
3 Abel Berczi Hungary
3 Gabor Jakus Hungary
SC ocad boys -47 kg
1 Davide Colla Italy
2 Jan Seba Czech Republic
3 Richard Vizsnyiczai Hungary
3 Aarron Oconnor Ireland
SC ocad boys -52 kg
1 Des Leonard Ireland
2 Robert Basara Croatia
3 Gabor Molnar Hungary
3 Ashley St Mart Ireland
SC ocad boys -57 kg
1 Laszlo Varga Hungary
2 Tom Gould Great Britain
3 Emanuele De Blasio Italy
3 Salvatore Malaponti Italy
SC ocad boys -63 kg
1 Tilen Zajc Slovenia
2 Jaka Hudales Slovenia
3 Benedek Pesti Hungary
3 Alex Veres Hungary
SC ocad boys -69 kg
1 Petros Konstantinou Greece
2 Mixalis Kaimatzoglou Greece
3 Matteo Milani Italy
3 Matija Zuzinjak Croatia
SC ocad boys +69 kg
1 Roberto Guiducci Italy
2 Connor Baginski Germany
3 Karoly Baka Hungary
3 Menios Koromilas Greece
SC cad boys -28 kg
1 Roland Veres Hungary
2 Borislav Radulov Bulgaria
3 Davide Minoia Italy
3 Artem Rumshevych Ukraine
SC cad boys -32 kg
1 Daniel Beeston Great Britain
2 Robin Bruynseels Belgium
3 Francesco Bonaccurso Italy
3 Daniel Homolya Hungary
SC cad boys -37 kg
1 Gabriele Lanzilao Italy
2 Jure Beus Croatia
3 Jeno Rohonczi Hungary
3 Oliver Verhas Hungary
SC cad boys -42 kg
1 Denis Siljac Croatia
2 Tonino Morante Italy
3 David Pintore Italy
3 Jure Drlje Croatia
SC cad boys -47 kg
1 Kyle Moore Ireland
2 Zejd Dzenanovic Bosnia and Herzegovina
3 Francesco Lughetta Italy
3 Craig Whelan Great Britain
SC cad boys +47 kg
1 Bruno Erdei Hungary
2 Luka Mlinac Croatia
3 Giuseppe Angelino Italy
3 Cameron O Shaunassey Ireland
SC jun women -50 kg
1 Giulia Cavallaro Italy
2 Leasha Morrison Great Britain
3 Ksenia Guralcnik Russian Federation
3 Rachel Wainwright Great Britain
SC jun women -55 kg
1 Mariela Angelova Bulgaria
2 Nelly Hanicz Hungary
3 Maddalena Licata Italy
3 Dora Erdei Hungary
SC jun women -60 kg
1 Vittoria Annunziata Italy
2 Sandra Pichler Austria
3 Bettina Ando Hungary
3 Bierbass Katharina Germany
SC jun women -65 kg
1 Blanka Sindlerova Czech Republic
2 Julia Wiesemann Germany
3 Andrea Busa Hungary
3 Viviana Vizsnyiczai Hungary
SC jun women -70 kg
1 Henrietta Nagy Hungary
2 Lili Jantyik Hungary
3 Maria Chiara Parisi Italy
3 Sinhead Kerr Ireland
SC jun women +70 kg
1 Lavina Cormack Ireland
2 Tanja Von Weissenfluh Switzerland
3 Anna Maksim Poland
3 Samantha Burton Great Britain
SC ocad girls -42 kg
1 Mercedesz Veres Hungary
2 Mateja Kunovic Croatia
3 Veronika Peneva Bulgaria
3 Romina Rauth Austria
SC ocad girls -46 kg
1 Joann Rolison Great Britain
2 Viktoria Sas Hungary
3 Melinda Ramadani Slovenia
3 Martina Lanzilao Italy
SC ocad girls -50 kg
1 Veronica Lanzilao Italy
2 Charlie Maddocks Great Britain
3 Marija Matanivic Bosnia and Herzegovina
3 Viktoria Berta Hungary
SC ocad girls -55 kg
1 Adrienn Kadas Hungary
2 Evelyn Neyens Belgium
3 Lora Borisova Bulgaria
3 Roberta Cavallaro Italy
SC ocad girls -60 kg
1 Shauna Bannon Ireland
2 Nicole Billa Austria
3 Viktoria Kralinger Austria
3 Tihana Jirasek Croatia
SC ocad girls -65 kg
1 Aisling Mc Dermott Ireland
2 Gemma Upfold Great Britain
3 Ela Filipovic Croatia
3 Jlenia Carbone Italy
SC ocad girls +65 kg
1 Roth Mc Donnald Ireland
2 Maja Britvic Croatia
3 Dorina Jorcsak Hungary
3 Alina Kravchuk Ukraine
SC cad girls -28 kg
1 Szonja Torok Hungary
2 Nikolina Zeman Croatia
3 Emma Mc Gilloway Ireland
3 Magdalena Zrilic Croatia
SC cad girls -32 kg
1 Livia Murvai Hungary
2 Lucija Cicvara Croatia
3 Joyce Poppe Belgium
3 Soraja Wahjudi Netherlands
SC cad girls -37 kg
1 Petra Loncar Croatia
2 Kristina Ravlic Croatia
3 Silvia Calandra Italy
3 Vera Varga Hungary
SC cad girls -42 kg
1 Kristin Mizurska Bulgaria
2 Rebeka Berta Hungary
3 Petra Miskic Croatia
3 Mara Ikic Croatia
SC cad girls -47 kg
1 Carmela Abbate Italy
2 Kerri Brown Ireland
3 Andjela Stanic Croatia
3 Dorina Szabo Hungary
SC cad girls +47 kg
1 Regina Gilyan Hungary
2 Ambra Niceforo Italy
3 Stefanie Marchese Italy
3 Zsofia Csonka Hungary
LC jun male +94 kg
1 Andrey Batyaev Russian Federation
2 Toby Freeman Great Britain
3 Jakub Durcik Slovakia
3 Marin Spasojevic Croatia
LC jun male -57 kg
1 Leonid Gordienko Russian Federation
2 Dudnik Dmitriy Russian Federation
3 Giulio Sciacca Italy
3 Mikkel Moller Denmark
LC jun male -63 kg
1 Tony Stephenson Ireland
2 Ervin Karaman Croatia
3 Aidan Kingston Ireland
3 Nejc Gazvoda Slovenia
LC jun male -69 kg
1 Andrej Gudac Croatia
2 Nejc Blanuša Slovenia
3 Norbert Quintz Hungary
3 Luigi Monaco Italy
LC jun male -74 kg
1 Dejan Tustonja Croatia
2 Vid Kajntna Slovenia
3 Timo Kamerke Germany
3 Florian Kröger Germany
LC jun male -79 kg
1 Mateo Krepcic Croatia
2 Alfie Davis Great Britain
3 Adrian Kaminski Poland
3 Eduardo Emmolo Italy
LC jun male -84 kg
1 Luka Meglen Slovenia
2 Marcel Keri Hungary
3 Evgeniy Kurbatov Russian Federation
3 Andrea Ceresoli Italy
LC jun male -89 kg
1 Dominik Hegyes Slovakia
2 Sergey Prichalov Russian Federation
3 Luka Kastner Slovenia
3 Robin Cervenka Czech Republic
LC jun male -94 kg
1 Marin Susnjar Croatia
2 Bojan Sofric Slovenia
3 Michele Muntady Italy
3 Fuad Gasanov Russian Federation
LC ocad boys -42 kg
1 Imran Midzan Bosnia and Herzegovina
2 Ruslan Musayev Azerbaijan
3 Dino Bozicevic Croatia
3 Abel Berczi Hungary
LC ocad boys -47 kg
1 Zejd Dzananovic Bosnia and Herzegovina
2 Jan Seba Czech Republic
3 Tomasz Cybulski Poland
3 Luka Lozo Croatia
LC ocad boys -52 kg
1 Des Leonard Ireland
2 Togrul Khasev Russian Federation
3 Antonio Gergoric Croatia
3 Matus Bazger Slovakia
LC ocad boys -57 kg
1 Shamil Hej Russian Federation
2 Salvatore Malaponti Italy
3 Safian Malik Great Britain
3 Sven Sincek Slovenia
LC ocad boys -63 kg
1 Nikita Lapshin Russian Federation
2 Matej Brbre Slovenia
3 Marko Opsivac Croatia
3 Pavel Lisov Russian Federation
LC ocad boys -69 kg
1 Laszlo Ando Hungary
2 Ferenc Szep Hungary
3 Michal Ludwiczak Poland
3 Pavel Benedikt Czech Republic
LC ocad boys +69 kg
1 Yury Semenov Russian Federation
2 Marko Filipovic Croatia
3 Gorazd Demic Slovenia
3 Adam Farkas Hungary
LC jun women -50 kg
1 Teslime Can Turkey
2 Silvia Mensi Italy
3 Clarissa Oddi Italy
3 Renata Retlaki Hungary
LC jun women -55 kg
1 Dora Erdei Hungary
2 Nelly Hanicz Hungary
3 Ilona Felonenko Ukraine
3 Ivona Jaksa Croatia
LC jun women -60 kg
1 Katarzyna Modrzejewska Poland
2 Bettina Ando Hungary
3 Sandra Pichler Austria
3 Viktoria Ianeva Bulgaria
LC jun women -65 kg
1 Frana Samardzic Croatia
2 Andrea Busa Hungary
3 Tereza Martinkova Czech Republic
3 Karen Bailey Great Britain
LC jun women -70 kg
1 Kristina Mijat Croatia
2 Lili Jantyik Hungary
3 Veronika Komutova Czech Republic
LC jun women +70 kg
1 Anna Maksim Poland
2 Rhianne O’Neill Great Britain
3 Anna Selley Hungary
3 Bozena Vlajinic Croatia
LC ocad women -42 kg
1 Chiara Ferrarotto Italy
2 Dajana Ilic Bosnia and Herzegovina
LC ocad women -46 kg
1 Joann Rolison Great Britain
2 Adelina Zarubina Russian Federation
3 Teresa Bruzzi Italy
3 Lea Barkovic Croatia
LC ocad women -50 kg
1 Lilly Del La Cour Ireland
2 Ivana Ilic Bosnia and Herzegovina
3 Nusa Stefancic Slovenia
3 Karla Bartolin Croatia
LC ocad women -55 kg
1 Dasa Lesnik Slovenia
2 Adrienn Kadas Hungary
3 Ursa Terdin Slovenia
3 Antea Krzelj Croatia
LC ocad women -60 kg
1 Shauna Bannon Ireland
2 Tihana Jirasek Croatia
3 Nicole Billa Austria
3 Victoria Kralinger Austria
LC ocad women -65 kg
1 Ela Filipovic Croatia
2 Jlenia Carbone Italy
3 Lenka Kyselova Slovakia
3 Tea Fistonic Croatia
LC ocad women +65 kg
1 Maja Britvic Croatia
2 Shannon Magee Ireland
3 Ramon Tumbas Croatia
3 Dijana Blesic Slovenia
FC jun male -51 kg
1 Rinat Beysekeev Russian Federation
2 Scott Allen Great Britain
3 Royal Bagirov Azerbaijan
3 Kamran Orujov Azerbaijan
FC jun male -54 kg
1 Shaban Shahpalangov Azerbaijan
2 Stefan Tazky Slovakia
3 Mevlane Altuntag Turkey
3 Qumral Mammadli Azerbaijan
FC jun male -57 kg
1 Ibragim Betsukov Russian Federation
2 Vadim Kashin Russian Federation
3 Ismail Gültekin Turkey
3 Krisztian Racz Hungary
FC jun male -60 kg
1 Shamil Gadzhimusaev Russian Federation
2 Stepan Romanov Russian Federation
3 Florin Badila Romania
3 Mahammad Nasirov Azerbaijan
FC jun male -63,5 kg
1 Alan Shadyn Russian Federation
2 Tamas Bujak Hungary
3 Golpira Kian Germany
3 Dominik Sulc Croatia
FC jun male -67 kg
1 Akob Davtyan Russian Federation
2 Serif Yalçin Turkey
3 Ognjen Topalovic Croatia
3 Dmitriy Grafov Russian Federation
FC jun male -71 kg
1 Varazdat Chernikov Russian Federation
2 Musa Nurulaev Russian Federation
3 Zoltan Laszak Hungary
3 Bartosz Kowalski Poland
FC jun male -75 kg
1 Ivan Bilic Croatia
2 Ramazan Baksanov Russian Federation
3 Asiman Mamedov Russian Federation
3 Aleks Chwialkowski Poland
FC jun male -81 kg
1 Konstantin Turshin Russian Federation
2 Szymon Wos Poland
3 Olexandr Iakovliev Ukraine
3 Vjekoslav Perisic Croatia
FC jun male -86 kg
1 Bojan Miskovic Croatia
2 Mateusz Frok Poland
3 Nikolay Volk Russian Federation
FC jun male -91 kg
1 Zaurbek Albegov Russian Federation
2 Marco Deckmann Germany
3 Michal Janicki Poland
3 Domagoj Lutring Croatia
FC jun male +91 kg
1 Vasiliy Lazarev Russian Federation
2 Mert Akin Turkey
FC jun women -48 kg
1 Anzhelika Kanokova Russian Federation
2 Gayane Panyan Russian Federation
3 Seher Özkaya Turkey
3 Andrea Brajkovic Croatia
FC jun women -52 kg
1 Anastosiya Sidorova Russian Federation
2 Daria Rusakova Russian Federation
3 Bianka Kocsis Hungary
FC jun women -56 kg
1 Kristina Tigay Russian Federation
2 Irina Parakhina Russian Federation
3 Cemre Mert Turkey
3 Antonela Begonja Croatia
FC jun women -60 kg
1 Maria Titova Russian Federation
2 Kata Pribojszki Hungary
FC jun women -65 kg
1 Lana Jesic Croatia
2 Giulia Grenci Italy
3 Ekaterina Makarova Russian Federation
3 Adrianna Muszynska Poland
FC jun women +70 kg
1 Helena Jurisic Croatia
2 Marijana Rako Croatia
3 Merve Sarioglu Turkey
LK jun male -51 kg
1 Astemir Borsov Russian Federation
2 Vitaly Shakmakov Russian Federation
3 Shakir Khalilov Azerbaijan
3 Tomislav balic Croatia
LK jun male -54 kg
1 Dmitry Kuznecov Russian Federation
2 Elchin Bayramov Azerbaijan
3 Emil Nurkovic Montenegro
3 Mateusz Rajewski Poland
LK jun male -57 kg
1 Abay Alkenov Russian Federation
2 Karen Zakaryan Russian Federation
3 Semir Delic Bosnia and Herzegovina
3 Milos Cvetkovic Serbia
LK jun male -60 kg
1 Azamat Musin Russian Federation
2 Alexandr Medvedev Russian Federation
3 Orhan Shahbandiyev Azerbaijan
3 Ante Lozo Croatia
LK jun male -63,5 kg
1 Murad Baharchiev Russian Federation
2 Semir Music Bosnia and Herzegovina
3 Konstantin Kashin Russian Federation
3 Petyo Krustev Bulgaria
LK jun male - 67 kg
1 Alexander Zakharov Russian Federation
2 Ilya Usachev Russian Federation
3 Piotr Kaminski Poland
3 Zlatko Bajic Croatia
LK jun male -71 kg
1 Vitaly Soroka Russian Federation
2 Marko Dragovic Serbia
3 Maksym Vlasenko Ukraine
3 Dino Brajlovic Bosnia and Herzegovina
LK jun male -75 kg
1 Ivan Stupalo Croatia
2 Sadam Stupar Bosnia and Herzegovina
3 Batyr Aloev Russian Federation
3 Kamil Alimetov Russian Federation
LK jun male -81 kg
1 Bakir Abakarov Russian Federation
2 Sergey Kotov Russian Federation
3 Teo Sucur Croatia
3 Stevan Mesarovic Serbia
LK jun male -86 kg
1 Luka Juric Croatia
2 Bola Kasaev Russian Federation
3 Akhmed Alibekov Russian Federation
LK jun male -91 kg
1 Elmir Mehic Bosnia and Herzegovina
2 Nato Cvitan Croatia
3 Shihan Ambartsumyan Russian Federation
LK jun male +91 kg
1 Nemanja Jovanovic Serbia
2 Zvonimir Cikotic Croatia
3 Sasa Polugic Serbia
3 Tomas Mozny Slovakia
LK jun women -48 kg
1 Mariya Efimova Russian Federation
2 Velislava Hristova Bulgaria
LK jun women -52 kg
1 Elizaveta Kravchenko Russian Federation
2 Patrycja Kaminska Poland
3 Kristina Stojcevska Macedonia
LK jun women -56 kg
1 Marija Bodac Croatia
2 Manuela Zulj Croatia
3 Kristina Trofimenko Russian Federation
3 Masa Bacanov Bosnia and Herzegovina
LK jun women -60 kg
1 Valentina Kazakova Russian Federation
2 Jelena Stefanovic Serbia
3 Ivana Banic Croatia
LK jun women -65 kg
1 Aida Mehic Bosnia and Herzegovina
2 Matea Tabak Croatia
3 Victoria Shishkina Russian Federation
LK jun women -70 kg
1 Ana Marija Marsic Croatia
2 Nina Cigic Croatia
K1 Style jun male -51 kg
1 Andshey Adam Russian Federation
2 Sergek Mongush Russian Federation
3 Istvan Varadi Hungary
K1 Style jun male -54 kg
1 Ibragim Aliev Russian Federation
2 Alexandre Sousa Portugal
K1 Style jun male -57 kg
1 Leif Taggart Great Britain
2 Azamat Barcho Russian Federation
3 Iurii Strokov Ukraine
K1 Style jun male -60 kg
1 Kazbek Zubayraev Russian Federation
2 Eldar Rasulov Russian Federation
3 Bruno Ameida Portugal
3 Dawid Kukla Poland
K1 Style jun male -63,5 kg
1 Viacheslav Borshchev Russian Federation
2 Ramazan Begov Russian Federation
3 Enko Alic Bosnia and Herzegovina
3 Hristo Nalbanton Bulgaria
K1 Style jun male -67 kg
1 Kamil Magomedov Russian Federation
2 Ismat Agazada Azerbaijan
3 Miroljub Nedeljkovic Serbia
3 Peter Petrik Slovakia
K1 Style jun male -71 kg
1 Vladimir Shiryaev Russian Federation
2 Adrian Kupiec Poland
3 Kristian Georgiev Bulgaria
K1 Style jun male -75 kg
1 Adam Jozsa Hungary
2 Bekkhan Mimolatov Russian Federation
K1 Style jun male -81 kg
1 Shamil Amirov Russian Federation
2 Darko Milosevic Serbia
Results
2nd EUROPEAN CHAMPIONSHIPS for juniors and cadets
Pula (Croatia)
22.09.2009 - 27.09.2009
3 Toni Catipovic Croatia
3 Asim Selimovic Bosnia and Herzegovina
K1 Style jun male -86 kg
1 Bratislav Ilic Serbia
2 Mateusz Hiki Poland
3 Bratislav Ilic Serbia
3 Joe McGovan Great Britain
K1 Style jun women -52 kg
1 Isvetelina Lalkovska Bulgaria
2 Ariana Santos Portugal
3 Marta Jablonska Poland
K1 Style jun women -56 kg
1 Mafalda Figuiredo Portugal
2 Andjela Skender Croatia
3 Andjelika Bochniarz Poland
K1 Style jun women -65 kg
1 Catarina Valerio Portugal

2 Ana Boras Croatia

Tagi:

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com