Nawet tysiącmilowa podróż zaczyna się od zrobienia pierwszego kroku
Stare przysłowie chińskie


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

2000 -
1999
K-1 ma swój najlepszy z dodtychczasoych, pełen sukcesów rok z wieloma wysprzedanymi turniejami włączając w to "K-1 All-Stars Nights" i "K-1 Spirits" serie turniejówe które elektryzowły fanów w całej Japonii. Ten rok jest ukoronowany przez kolejne wysprzedane Grand Prix w Tokyo Dome, podczas którego Ernesto Hoost, człowiek nazywany "Mr. Perfect" wygrywa emocjonujący finał przeciwko Mirko "croCop" Filipowic zdobywajac Mistrzostwo K-1.
1998
Szwajcarska impreza zostaje przemianowana na K-1 European Grand Prix, które zwycięża stefan Leko zapewniając sobie miejsce w grudniowym K-1 Grand Prix w Tokyo Dome.  Podobnie Rick Roufus przejmuje miejscowe GP wygrywając  nowe K-1 Grand Prix USA, odbywające się w sieprpniu w hotelu Mirage w Las Vegas W tym samym miesiącu udział w finale wywalczył sobie inny zawodnik, Satake, podczas GP Japonii. Finał w Tokyo Dome zgromadził 63,800tyś. fanów. Byli oni świadkami widowiska, którego triumfatorem został Aerts, stając się pierwszym trzykrotnym mistrzem K-1.
1997
Zawodnicy K-1, tacy jak Hug, Bernardo, czy Aerts, są teraz gwiazdami w Japonii, wystepują w telewizji. są rozpoznawani i otaczani przaez tłumy fanów na ulicach. Walka Hug'a jest transmitowana przez szwajcarską telewizję. K-1 organizuje swoje rozgrywki w arenach największych miast Japonii, są nimi: Nagoya, Osaka i Tokyo. Więcej niż 45tyś. biletów do Areny w Tokyo zostaje sprzedanych w mniej niż godzinę. W tym roku, Ernesto Hoost pokonuje Hug'a. Telewizja notuje bardzo wysoką oglądalność, a K-1 staje się najgorętszym sportem w Japonii. 
1996
Nowoprzybyły Mike Bernardo pokonuje Aertsa w K-1 Grand Prix, by  potem przegrać w finale z Hugiem, who takes a bigger Fight Night production back to Switzerland this year.W sierpniu zostaje stworzona gra wideo K-1 na konsolę Sony PlayStation. W paździreniku telewizja Fuji TV transmituje turnej K1 Gwiezdne Wojny w Arenie Yokohama. Staje się to początkiem powiązania Fuji TV Network z K-1.
1995
Aerts skutecznie broni swojego tytułu podczas trzeciego K-1 Grand Prix w maju. W następnym miesiącu, szwajcar Andy Hug staje się gospodarzem K-1 Fight Night, było to pierwsze zamorskie wydarzenie wartko rozwijającego się sportu. Wiecej niż 12,000 ludzi oglądało faworyta Huga wygrywającego przez nokaut nad mistrzem USA WKA  Dennisem Lane.
1994
Peter Aerts wygrywa drugie K-1 Grand Prix, między innymi z nowym zawodnikiem Andy Hug w pierwszej walce. We wrześniu, Hug wygrywa rewanżowy bój w Yokohama arena, co ustanawia go jedną z pierwszych supergwiazd K-1.
1993
Z Karate, które w stylu zaczęło coraz bardziej przypominać kickboxing, Iszii organizuje pierwsze K-1 Grand Prix na stadionie Yoyogi Dai-Ichi w Tokyo.Turniej ten przeprowadzony zostaje w regulaminowym bokserskim ringu, zgodnie z dostosowanymi do tej formuły rewwolucyjnymi zasadami K-1. Dziesięcio tysięczny tłum ogląda jak Branco Citatic wygrywa pierwszy turniej K-1. W tym samym roku zostają zorganizowane jeszcze dwa turnieje tego typu, które wygrywają Satake i Ernesto Hoost.
1992
Dochodzi do pierwszego turnieju z rękawicami w Japonii ("Karate Japna Open").Najlepszym zawodnikiem tego wydarzenia staje się Satake.
1991
Podążając za serią sukcesów w turniejach walk, Seido Kaikan przybywa do Tokyo na turniej, stawiając czoła sekcji Oyama Karate z USA. Podczas tego widowsiska Satake wygrywa z legendarnym Willie Williams'em.
1988
Dwóch uczniów Ishii, Toshiyuki Yanagisawa i Masaaki Satake, ukończyli jako pierwszy i drugi Karate Real Champion Tournament, zyskująć dla Seido Kaikan Ishii'ego szacunek w światku sztuk walki.
1985
Seido Kaikan otwiera biuro w Stanach Zjednoczonych z Tomem Edwardsem jako głównym menadżerem.
1983
Zawodnicy Seido Kaikan stają naprzeciwko grupie ekspertów kung-fu w obiekcie "Queen Elizabeth Stadium" w Kansai i wygrywają turniej. W międzyczasie, Ishii staje się pierwszym przewodniczącym nowej organizaji "All Japan Budo Promotion Association", powstałej z grup karate z rejonu Kansai i grup kenpo.
1982
Pierwszy Ogólnojapoński turniej Karate-Do powstaje w Osace, Zorganizowany przez Ishii oraz Seido Kaikan, nowe ciało zarzadzające Seidokan Karate. Pełnokontaktowy turniej wypełnia halę Furitsu Gymansion i jest nadawany przez lokalną telewizję.
1980
Kazuyoshi Ishii zakąłda szkołę Seidokan Karate w Osace z uniwersetyckimi odziałami w okręgu Kansai.

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com