Kiedy padasz mów sobie: wstań i walcz, wstań i walcz - nigdy się nie poddawaj.
Marek Piotrowski


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Prawa i obowiązki reprezentanta kraju PZKB

I. REPREZENTANT KRAJU MA PRAWO DO:

 1. Uczciwej rywalizacji o miejsce w drużynie narodowej, reprezentującej kraj w danych zawodach sportowych wg kalendarza imprez PZK-b.
 2. Korzystania ze wszystkich środków udostępnionych przez PZK-b, w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku sportowego.
 3. Korzystania z obiektów sportowych, wynajmowanych przez PZK-b, w trakcie przygotowań do startu w zawodach oraz stroju sportowego, zabezpieczanego przez PZK-b, na imprezy mistrzowskie międzynarodowe.
 4. Bezpłatnej opieki medycznej w trakcie przygotowań do startów (zgrupowania kadry i konsultacje szkoleniowe) w ramach kalendarza sportowego PZK-b oraz ubezpieczenia w trakcie przygotowań i startów reprezentacji.
 5. Używania tytułu "reprezentant kraju" w okresie faktycznego powołania do drużyny narodowej.II. REPREZENTANT KRAJU JEST ZOBOWIĄZNY DO:

 1. Godnego reprezentowania kraju w każdym miejscu i czasie, w okresie powołania do drużyny narodowej.
 2. Sumiennego wykonywania zadań szkoleniowych zlecanych przez trenera reprezentacji kraju i osiągania jak najlepszych wyników sportowych.
 3. Wykonywania poleceń kierownictwa reprezentacji w trakcie zgrupowań szkoleniowych i zawodów sportowych z udziałem reprezentacji.
 4. Poszanowania pobranego sprzętu sportowego i strojów reprezentacyjnych w okresie przygotowań i startów reprezentacji oraz rozliczenia się z pobranego sprzętu sportowego na żądanie kierownictwa reprezentacji.
 5. Uczestniczenia w szkoleniach, startach i innych imprezach po otrzymaniu powołania na daną imprezę/szkolenie (dotyczy imprez amatorskich).
 6. Przestrzegania zobowiązań zawartych w umowach z oficjalnymi sponsorami Polskiego Związku Kick-boxingu dotyczących amatorskiej reprezentacji kraju.
 7. Przestrzegania statutu i regulaminów PZK-b.

Tagi:

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com