Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.”


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Muay Thai K-1 Kickboxing Warszawa
PALESTRA Muay Thai & MMA Team, Łukasz Rola

 • Już nie musisz martwić się o to że nie pasuja Ci godziny treningów - u nas Klub jest otwarty przez CAŁY DZIEŃw gdzinach od 7.00 do 22.00 - można przyjść i poćwiczyć we własnym zakresie lub umówić się na trening z instruktorem. Przede wszsytkim jednak jest u nas bogata oferta zajęć grupowych (5-6 treningów dziennie) pozwala każdmu znaleźć coś dla siebie.
 • Mamy nawet treningi poranne "PRZED PRACĄ" o godzinie 7.00 - poćwicz przed pracą żeby mieć wolny wieczór.
   
 • U nas możesz poznać i samemu spróbować jak trenują zawodnicy orientalnego Muay Thai czyli Tajskiego Boksu, dynamicznego K-1, klasycznego Boksu oraz nowoczesnego MMA.
   
 • Treningi w grupach lub indywidualnie prowadzone są przez doświadczonych trenerów i instruktorów Muay Thai, Kickboxingu oraz boksu, zapasów i JiuJitsu.
 • Specjalnie na potrzeby trenujących przygotowaliśmy w pełni wyposażoną 560m2 - profesjonalny ring, dwie duże maty: 200m2 (boks) oraz 140m2 (zapasy), siłownia, worki i gruszki bokserskie, instalacje do crossfit, tarcze oraz inne niezbędne sprzęty do treningu sportów walki.
   
 • Organizujemy wyjazdy na obozy sportowe, turnieje oraz seminaria związane ze sportami i sztukami walki między innymi Kickboxing i MuayThai.
   
 • Treningi sztuk walki w Warszawie dla "fighterów", którzy chcą lub chcieliby w przyszłości walczyć na ringach najtwardszych sportów walki, ale także dla tych którzy chcą poprawić sprawność fizyczna i poznać ciekawy sport walki (rekreacja) jakim jest Muay Thai czy MMA. Treningi dla początkujacych jak i zaawansowanych, amaotrów i zawodowców dla dzieci i dorosłych.
   
 • Niepowtarzalny klimat i atmosfera w klubie - prawdziwy "fight club". Najlepszy Klub Kickboxingu, MuayThai i K-1 w Warszawie!!!
  O treningach w takim miejscu warto bedzie opowiadać wnukom ;-)
   
 • Dołącz do jednego z najlepszych Teamów Muay Thai, K-1 i MMA w Polsce. Daj sobie szansę by trenować z najlepszymi by stać się jednym z najlepszych...  U nas trenują mistrzowie Muay Thai, K-1 oraz Kickboxingu, boksu i MMA - Mistrzowie Polski, Medaliści Mistrzostw Świata i zdobywcy Pucharu Świata, mistrzowie MMA i Sandy - zawodowcy i amatorzy
   
 • Do naszego Klubu i Gymu trafiają zarówno osoby całkiem początkujące i o bardzo słabej sprawności, jak i zawodnicy walczący zawodowo na ringach całego świata w MMA, Kickboxingu i MuayThai czy boksi angielskim.
  Palestra Warszawa - Muay Thai & Boxing Gym to miejsce dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w sporcie, poprawić kondycję, wygląd lub nauczyć się bronić.
Kontakt i zapisy:
email: palestra@tlen.pl

tel. 782-974-930 (recepcja klubu)

Polecamy również korzystanie z doskonałej formy zajęć sportowych jaką dają ->

Treningi Indywidualne

z zakresu Muay Thai, K-1, Boksu lub MMA - nasi trenerzy poprowadzą każdego niezależnie od poziomu zaawansowania czy stopnia przygotowania fizycznego.

Treningi indywidualne to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego sposobu nauczania gdzie przede wszystkim dostosowujemy zajęcia pod kątem oczekiwań i możliwości ćwiczących.

W ten sposób również przygotowujemy zaawansowanych zawodników do profesjonalnych walk na zawodowych ringach tak Muay Thai, K-1 jak i MMA czy boksu...

   ul. Łopuszańska 38 bud.B
02-232 Warszawa - Włochy

blisko WKD Raków

DOKŁADNA MAPKA


tel. 782-974-930(recepcja klubu)
783-540-600 tel. do trenera
e-mail trenera: palestra@tlen.pl
Trener i manager: Łukasz Rola

 

Aktualności z klubu: 

Palestra na Pucharze Polski juniorów Kickboxingu w formule Kick-light

Zawodnicy Palestry w dniu 29.06 walczyli na Pucharze Polski juniorów Kickboxingu w formule Kick-light. więcej   komentarze[6]

Obóz MuayThai i Boksu Zieleniec 2013 --- 21-28 lipca

Trzech mega trenerów - trzy super kluby - wspólny obóz Palestra Warszawa, Legion Głogów, Boksing Zielona Góra.
Super poziom i super przygoda z Muay Thai i Kickboxingiem - zapraszamy!!! więcej   komentarze[1]

Mistrzostwa Polski K-1 2013

Palestra Team pod kierownictwem trenera Łukasza Roli - jak zwykle super walki i dobra postawa w Świebodzicach podczas Mistrzostw Polski K-1 Rules 2013.
Mocne treningi w Palestrze dały jak zwykle efekt w postaci lawiny medali i kilku Mistrzów Polski... więcej  

25-26 maja 2013 - K-1 Rules w Mińsku Mazowieckim

W dniach 25-26 maja 2013 roku w Mińsku Mazowieckim odbywały się zawody K-1 Rules PZKB. Były to jednocześnie Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów Młodszych oraz Puchar Polski Juniorów Starszych. Juniorzy Młodsi to zawodnicy i zawodniczki w wieku 15-16 lat, juniorzy starsi 17-18 lat oraz młodzieżowcy 19-23 lata. Jak zawsze spora ekipa z Palestry dawała z siebie wszystko i w ogólnym rozrachunku zdobyła 8 złotych 1 srebrny i 4 brązowe medale zostając najlepszą drużyną zawodów w ogólnej klasyfikacji medalowej. więcej  

Puchar Świata Szeged 2013 - K-1 Rules WAKO

Jak co roku na Węgrzech odbył się Puchar Świata WAKO w K-1.
Po Mistrzostwach Świata jest to najtrudniejszy turniej organizacji WAKO, który szczególnie upodobały sobie ekipy z krajów byłego ZSRR - Białoruś, Rosja, Ukraina, Serbia oraz wiele innych mocnych drużyn i zawodników. więcej   komentarze[0]

Palestra na Pucharze Polski Polish Open Kickboxing K-1

W dniach 4-5 maja zawodnicy Palestry walczyli na Pucharze Polski K-1 i Kickboxing. więcej   komentarze[0]

Palestra na lidze Spartanwear

20.04, pięciu zawodników Palestry walczyło na lidze Spartanwear na zasadach Muay Thai (Tajski Boks) oraz K-1 Rules. więcej  

Otwarty Puchar Polski K-1

14.04 zakończył się Otwarty Puchar Polski K-1 w Starachowicach. Możemy być dumni z naszych zawodników, którzy robili bardzo dobre walki i w efekcie przywieźli 13 medali z czego 4 złote 2 srebrne i 7 brązowych. więcej   komentarze[0]

Gala Sztuk Walki Pro Am First Blood Wyszków

24 marca na hali CKU odbyła się Gala Sztuk Walki Pro Am First Blood Wyszków. Walki odbywały się na zasadach Pro-Am w formule K-1 (odmiana kickboxingu) oraz odbyły się również walki towarzyskie w boksie.
W Wydarzeniu wzięli udział zawodnicy naszego klubu jak zwykle prezentując wysoki poziom sportowy i dając świetne walki. więcej   komentarze[0]

Konsultacje Kadry Narodowej K-1 i Low-Kick juniorów

Trener Łukasz Rola rozpoczął swoją pracę z Kadrą Narodową K-1 juniorów i juniorów młodszych.
Kadra prowadzona jest wspólnie z Kadrą Kickboxing Low-Kick i trenerem Maciejem Domińczakiem. więcej   komentarze[0]

poprzednia 1 2 3 ...  7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...  28 29 30 następna

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com