Zwycięztwa i porażki utczyniły mnie tym, kim jestem dziś. Cenie sobie to kim jestem.
Marek Piotrowski


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Paweł Gierzyński i Tomasz Kowalski wygrywają walki na zawodowej gali w Czechach

 Paweł Gierzyński i Tomasz Kowalski wygrywają swoje zawodowe pojedynki w Czechach!!!
Jedna z większych profesjonalnych gal sportów walki w Czechach została zdominowana przez zawodników Palestry Warszawa, którzy zwyciężyli aż w trzech walkach. 

 Dobrą passę rozpoczął Tomek Kowalski wygrywając na punkty z Michalem Lupinkiem z Czech. W tej walce widać było wyraźnie, że Tomkowi brakowało ostatnio startów i od pierwszej rundy próbował swojemu przeciwnikowi urwać głowę, co oczywiście nie wyszło. 
Walka ta dała mu awans do finału piramidy w kategorii 84kg. Przeciwnik swoją walkę wygrywa przez ciężki nokaut, co nie wróży łatwej walki w finale. 

 Drugi wychodzi Paweł Gierzynski, który walczy z bardzo utytulowanym słowakiem Mirosławem Cingielem także w kategorii 84kg. 

 Organizator zdecydowanie nie stawia Pawła jako faworyta, lecz Paweł zdecydowanie pokazuje im, ze byli w błędzie. Wynik 2:1 nie oddaje tego jak faktycznie wyglądała walka. Paweł nie otrzymał ani jednego mocnego ciosu. Zdziwienie publiczności ale i owacje dla naszego fightera! 

 Finałowa walka gali i finał piramidy 84kg to coś co rozgrzalo publiczność i nas do czerwoności. Niesamowity popis umiejętności Tomka Kowalskiego, który w niczym nie przypominał tego zawodnika z pierwszej walki turnieju. Już w pierwszej rundzie jego przeciwnik Jizi Kopecny leżał dwa razy na deskach. Tomek, który ruszał się niemal jak tancerz, imponował szybkością, zmianami płaszczyzn technik, pozycji i piekielna mocą ciosów i kopnięć. Druga runda i znów liczenie. .. A walkę kończy tak potężny lewy tylny prosty że przeciwnik spływa bezwładnie na matę ringu. Wspaniałe walki, wspaniały popis chłopaków a na koniec przez dobre pół godziny chłopaki byli rozchwytywani do zdjęć. 

Tak trzymać! Zawsze razem Palestra! 

https://www.facebook.com/Palestra.MuayThai.MMA.Team/photos/pcb.10153411129748925/10153411126773925/?type=3&theater

Tagi:

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com