Musisz być zawodnikiem dumnym i godnym.
Marek Piotrowski


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Palestra na gali King of Kings w Płock

Federacja King of Kings organizuje gale i całej Europie ,a transmisje eventu zapewnia stacja Eurosport. Sam start na tak prestiżowej imprezie aż trzech naszych zawodników jest sporym sukcesem. Przygotowania pod nadzorem Naszego trenera rozpoczeły się dużo wcześniej. Zawodnicy solidnie przepracowali cykl przygotowań, a start kontrolny czyli Międzynarodowe Mistrzostwa Czech (które Palestra wygrała drużynowo!) napawał wszystkich optymizmem.

Jako pierwszy na ringu stanął Tomek Kowalski. Jego przeciwnikiem był Mathias Ibbsa z Holandii. Trzy poprzednie pojedynki na gali zakończyły się przed czasem i Tomek nie zdąrzył sie dobrze rozgrzać..., a jednak również reprezentant sławnego holenderskiego Mike Gymu nie miał nic do powiedzenia w starciu z zawodnikiem Palestra Team.
Przez trzy rundy nasz fighter obijał swojego rywala nie pozostawiając sędziom innego wyjścia niż ogłoszenie jednogłośnej wygranej na punkty. Trzecia runda to mocny atak Tomka i Mathias ledwo przetrwał do końca walki.

Kolejny na ring wszedł Krzysztof Olszewski. Nasz zawodnik przez dwie rundy demolował obronę Mateusza Rajewskiego. Runda trzecia była wyrównana ,a sędziowie zarządzili dogrywkę. Runda czwarta tak jak dwie pierwsze odsłony przebiegała pod dyktando naszego zawodnika i w tym przypadku również ogłoszono jednogłośne zwycięstwo na punkty.

Dzieła zniszczenia dopełnił Marcin Szreder który w pierwszej rundzie znokautował swojego przeciwnika Eike Schwarz z Niemiec. Niecała minuta wystarczyła by znokautować zawodnika z nimieckiego Hammer Gym.

Warto wspomnieć ,że naszych zawodników wspierała około 80-cio osobowa grupa kibiców naszego klubu. Wszyscy ubrani w koszulki ze zdjęciami walczących tam zawodników tworzyli świetną atmosferę oraz pokazali prawdziwą siłę Palestra Team.

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com