Nawet tysiącmilowa podróż zaczyna się od zrobienia pierwszego kroku
Stare przysłowie chińskie


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

KADRA NARODOWA Muay Thai wylatuje do Bangkoku 02.03.2007

Wojciech Kosowski zdobywa brązowy medal na Mistrzostwach Świata Muay Thai w Bangkoku !!

Gratulacje!!

Pełna relacja dzień po dniu z pobytu w Tajlandi

Relacja:
2007-03-08

Dziś odbyły sie 1/2 finały.

Niestety Marcin Parcheta i Mariusz Cieślinski nie zostali dopuszczeni do walk ze względu na kontuzje.

Jedynym polskim zawodnikiem, który dziś startował - był Wojciech Kosowski. Trafił na bardzo doświadczonego Francuza, który w ćwierćfinale wyeliminowal Taja. Walka była wyrównana w 2 pierwszych rundach. Jednak w 3 rundzie Francuz zaznaczył lekką przewagę i wygrał na punkty.

Tak więc polski team wywalczył 3 brązowe medale na Mistrzostwach Świata. Jutro dzień wolny dla zawodników. W sobotę odbędą się finały oraz dekoracje.


2007-03-07
materiał z kibo.pl (Wojtek ma już co najmniej brąz)

Dziś odbyły sie 1/4 finały.

W swojej pierwszej walce Tomasz Makowski walczyl z duzo wyzszym od siebie Koreanczykiem. Wykonal piekna walke w stylu low-kick, niestety to jednak za malo zeby wygrac walke Muay Thai. Przegral niejednoglosna decyzja sedziow 2-1.

Nastepnie do ringu wyszedl Mariusz Cieslinski ktory mial za przeciwnika Australijczyka. Od poczatku do konca Mariusz narzucil swoje tempo i przewyzszal o klase swojego przeciwnika. Wygral jednoglosnie na punkty. Niestety kontuzja, z ktora przyjechal do Bangkoku daje znac o sobie. Nie wiadomo czy komisja lekarska pozwoli na start Mariusza.

Marcin Parcheta walczyl dzisiaj z Włochem. Podobnie jak Mariusz, Marcin dyktowal warunki na ringu. Prze wszystkie 3 rundy Marcin nacieral na cofajacego sie przeciwnika ktory nie mial jakiejkolwiek szansy na kontre. Walka zakonczyla sie zwyciestwem Marcina 3-0. Podobnie jak Mariusz, Marcin bedzie musial przejsc przez komisje lekarska poniewaz zakonczyl walke ze skrecona kostka.

Tomasz Nowak trafil na Bialorusina, ktory jest aktualnym mistrzem swiata. Mimo zdecydowanej postawy i woli zwyciestwa Tomasza, doswiadczenie Bialorusina dalo mu przewage. Tomek przegral na punkty.

Wojciech Kosowski walczyl z Kanadyjczykiem. Pierwsza runda byla w miare wyrownana. W drugiej i trzeciej rundzie, Wojciech zastosowal rady swoich sekundantow i nacieral na przeciwnika. Kanadyjczyk nie byl latwym przeciwnikem jednak Wojtek poradzil sobie i wygral tę walkę na punkty.

Pozdrowienia,
Marek Wolosewicz i cała ekipa


2007-03-06
Szymon Jedrych uległ na punkty w walce z zawodnikiem z Portugali.
Wojciech Kosowski wygrał przez KO ze Szkotem.

relacja ze strony PZKB:
"[...]Nastepnym naszym zawodnikiem walczacym w dniu dzisiejszym byl Wojtek Kosowski, ktory od początku kontrolował walkę. Był szybszy i silniejszy fizycznie od przeciwnika. Zawodnik ze Szkocji był liczony już w pierwszej rundzie po ciosie łokciem, a w drugiej rundzie, po mocnym lewym-prawym zapoznal sie z deskami. Narożnik Szkota rzucil ręcznik.
Szymon Jędrych stoczyl bardzo wyrównaną walkę z Portugalczykiem. Po 2 zaciętych rundach Szymon zwolnil tempo walki w 3, co wykorzystał przeciwnik. Walka zakończona werdyktem 2 do 1 d"2007-03-03

Dwóch zawodników z K.S Palestra : Wojciech Kosowski i Szymon Jędrych wyjechało wraz z kadrą narodową MuayThai na Mistrzostwa Świata . Oto pełen skład kadry:

1. Tomasz Makowski - 57 kg

2. Mariusz Cieśliński - 60 kg

3. Michał Tomczykowski - 63,5 kg

4. Marcin Parcheta - 71 kg

5. Wojciech Kosowski - 75 kg

6. Szymon Jędrych - 81 kg

7. Marcin Psiuch - 85 kg

życzymy powodzenia!!

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com