Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

walki MLS + Sanda w Płocku 13.11.2010

Z dnia: 2010-11-16

Dnia 13.11.2010 w Płocku odbyła się kolejna edycja Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR. Tego samego dnia i na tym samym ringu odbywały się III Ogólnopolskie Otwarte Zawody WUSHU-SANDA o Puchar Prezydenta Miasta Płock. Zarówno w jednych jak i w drugich zawodach startowali zawodnicy z Palestry.

W ramach ligi MLS startowali:

  • Jakub Krasuski w formule K-1 Rules. Kuba wygrał walkę przed czasem (sędzia przerwał walkę z uwagi na miażdżącą dominację zawodnika z Palestry)
  • Tomasz Wojciechowski w formule MMA wygrywa przez decyzję sędziowską (dominacja w parterze).

 W ramach turnieju Sanda:

  • Paweł Mieteń w kat. do 70 kg - dla Pawła były to pierwsze zawody w dodatku w formule, której nie ćwiczy na co dzień. W jego kategorii było 3 zawodników i zdecydowano o rozegraniu walk w systemie każdy z każdym. Niestety w pierwszej walce Paweł trafił na mistrza polski w formule Sanda, który wygrał walkę znakomicie wykonując rzuty i obalenia. Paweł ćwiczy Muay Thai więc nie zna podstawowych obron przed rzutami. Druga walka z zawodnikiem z Płocka była znacznie lepsza. Pierwsza runda została uznana za remisową (sędziowie po każdej rundzie decydują kto ją wygrał). W drugiej rundzie rywal zawodnika z Palestry miał kilka dobrych akcji, po których Paweł odpowiadał serią mocnych kopnięć na tułów. Niestety sędziowi po bardzo wyrównanej rundzie wskazali zawodnika z Płocka co w konsekwencji dało mu wygraną walkę.
  • Marcin Mieteń w kat. do 90 kg - Marcin wygrał przed czasem i zajął I miejsce (było tylko dwóch zawodników w jego kategorii wagowej).

 
Gratulacje dla startujących!

Walka Marcina

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com