Zwyci?ztwa i pora?ki utczyni?y mnie tym, kim jestem dzi?. Cenie sobie to kim jestem.
Marek Piotrowski


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Zwycięstwo Stanisława Ślusakowicza na III Festiwalu Sztuk Walki

Z dnia: 2010-10-12

09.10.2010 roku w Skarżysku kamiennej odbył się III Festiwal Sztuk Walki. Organizatorzy po raz kolejny chcieli zapoznać lokalną publikę z różnymi stylami walki. Nie zabrakło pojedynków bokserskich, K1, karate oraz MMA. Dodatkową atrakcją były liczne pokazy akrobatów, występ kulturystyczny oraz obecność znanych postaci ze świata sportów walki (między innymi Paweł Nastula).

Nie zabrakło uczestnictwa warszawskiej Palestry. Jej reprezentant - Stanisław Ślusakowicz (waga ciężka) stoczył tego dnia walkę wieczoru w formule MMA z rywalem Krzysztofem Stokłosą. Ślusakowicz do ringu wychodził w towarzystwie trenera Łukasza Roli i asystenta Rafała Ślugaja. 

Walka nie należała do długich. Już w pierwszych sekundach Stasiek zdołał obalić rywala, ale nie wykorzystał przewagi i pozwolił wstać przeciwnikowi. Po chwili doszło do kolejnego zwarcia, gdzie Krzysztof Stokłosa znowu znalazł się poniżej kolan, jednak i tym razem udało mu się wstać. Znów doszło do klinczu po którym Ślusakowicz obalił przeciwnika techniką "shleider" a następnie zajął pozycję boczną. Po chwili doszedł do "krucyfiksa", co umożliwiło mu obijanie rywala jedną ręką. Na sam koniec Stasiek przechwycił wolną rękę oponenta i założył "klucz". Krzysztof Stokłosa próbował wytrzymać kilka sekund, ale dźwignia była na tyle skuteczna, że po chwili Stokłosa musiał klepać. Zwycięstwo w niecałe 1,5 minuty uwieńczyło galę w Skarżysku kamiennej.

III Festiwal Sztuk Walki

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com