Kiedy padasz mw sobie: wsta? i walcz, wsta? i walcz - nigdy si? nie poddawaj.
Marek Piotrowski


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Warszawa Forty Bema

Z dnia: 2006-09-26

W organizowanym w maju towarzyskim turnieju Muay Thai na Fortach Bema wzięło udział dwóch zawodników z PALESTRY – Kuba Lityński do 71 kg oraz Wojciech Kosowski do wyjątkowo do 81 kg (zawsze walczy w kategorii 75 kg). Obaj zmierzyli się z zawodnikami z klubu Prakong.

Wojtek Kosowski po trzech rundach wygrał walkę z zawodnikiem z Dariuszem Sokołem. Wojtek próbował w tej walce umiejętności walki w pozycji mańkuta – co jednak okazało się błędem i praktycznie cała walka toczyła się w klinczu. Z tego powodu Wojtek nie miał możliwości wykorzystanie siły swoich sierpów i prawego prostego którymi bardzo często nokautuje swoich przeciwników. Mimo to walkę wygrywa na punkty.

Kuba w pierwszą rundę swojej walki z Sebastianem Banasikiem zdecydowanie wygrał dzięki ciosom prostym bardzo mocnym low kickom. Bardzo dobrze radził sobie w zwarciu i klinczu jednak umiejętności techniczne nie wystarczyły by nadrobić brak wytrzymałości – walkę przegrał na punkty po trzech rundach mocnej i dynamicznej walki pod koniec której walczył już tylko siłą charakteru a nie mięśni. Kuba przygotował się tylko dwa tygodnie po ponad miesięcznej chorobie i mimo przegranej walki szacunek i uznanie dla Kuby który zdecydował się mimo wszystko podjąć walkę. Pokazał serce do walki i charakter prawdziwego wojownika.

 

Czekamy na następne walki tych i innych zawodników Palestry…

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com