Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Trzeci mini Turniej Walk Sparingowych

Z dnia: 2014-05-23

Zawodników chcących wziąć udział w drugiej edycji mini turnieju walk sparingowych sędziowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na recepcję klubu lub pisząc na mail, biuro.palestra@gmail.com.

Sparringi będą dobrym elementem szkolenia przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski K-1 Rules Seniorów oraz doskonałą okazją do pierwszych sparringów dla osób początkujących.

ZAWODNIKÓW DOBIERAMY POZIOMEM, WAGĄ I STAŻEM TRENINGOWYM.

Formuły sparringów to K-1 Rules, Boks oraz Kickboxing Lowkick - na życzenie możemy zrobić w wersji light.

Walki rozpoczną się w sobotę 31.05 o godzinie 10:00, ale zawodników prosimy o przybycie na 9.30 celem weryfikacji wagi i przede wszystkim obecności.

Osoby biorące udział w sparringach będą dobierane wg wagi, wieku oraz poziomu umiejętności. Wszystkie sparringi będą odbywały się w rękawicach 16oz oraz kaskach sparringowych.

Sparringi będą prowadzone przez licencjonowanych sędziów ringowych Polskiego Związku Kickboxingu oraz Polskiego Związku Bokserskiego, ale przede wszystkim mają charakter szkoleniowy a nie rywalizacji.

Ponieważ celem jest nauka i sama walka - zwyczajowo werdyktem jest remis..

Przede wszystkim trening adresowany jest do osób dopiero rozpoczynających lub chcących rozpocząć kariery zawodnicze, a więc początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Osoby zaawansowane również mogą sparować o ile uda się dobrać przeciwnika.

Prosimy o szybkie zgłoszenia, żeby był czas na dobranie każdemu odpowiedniego sparringpartnera - oraz apelujemy by jeśli zapiszecie się na sparringi to żeby obecność była na 100procent.

Prosimy o zabranie ze sobą rękawic 16oz (min. 14oz) oraz kasku sparringowego najlepiej z osłoną na kości policzkowe.

Zapraszamy wszystkich do przybycia oraz gorącego dopingu!

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com