Kiedy padasz mów sobie: wstań i walcz, wstań i walcz - nigdy się nie poddawaj.
Marek Piotrowski


Wyszukiwarka



Godziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Palestra na gali The Gladiators

Z dnia: 2013-06-29

W sobotę 29.06 na gali "The Gladiators" we Wrocławiu czterech zawodników Palestry stoczyło zawodowe pojedynki.

Wojciech Kosowski wygrał z Tomaszem Gromadzkim, po pierwszej wyrównanej rundzie Wojtek wziął sobie do serca uwagi trenera i dwie kolejne rundy wygrał bezdyskusyjnie. Wojtek swoją przewagę zaznaczył przede wszystkim niskimi kopnięciami, demolując nogę rywala, który z trudem schodził z ringu.

Przeciwnikiem Tomka Kowalskiego był Lubomir Starovoitov Mistrz Świata Muay Thai IFMA.
Tomasz pewnie wygrał swoją walkę, konsekwentnie obijając tułów rywala. Warto dodać że Lubomir był trzecim Mistrzem Świata którego pokonał Tomek.

Swój pojedynek wygrał również Krzysztof Olszewski, jego przeciwnikiem był Rafał Cyrankowski.
Krzysiek kontrolował walkę od początku do końca, walczył jak profesor, stosował szeroką gamę technik, przeciwnikowi przez całą walkę dawały się we znaki silne kopnięcia low kick oraz uderzenia kolanami. Także w wymianach bokserskich zawodnik Palestry był zdecydowanie lepszy.

Ostatnim zawodnikiem który reprezentował barwy naszego klubu był Krzysiek Lipowski któremu przyszło stoczyć pojedynek z  trzykrotnym Mistrzem Europy Artemem Voskoboynikovem.
W pierwszej rundzie walka była bardzo wyrównana, zawodnicy szachowali się technikami.
Drugą rundę zdecydowanie wygrał zawodnik z Białorusi. Z kolei  trzeciej rundzie przeważał Krzysiek i wygrał tą rundę, niestety przewaga Artema w drugiej rundzie była na tyle duża że sędziowie dali zwycięstwo zawodnikowi z Białorusi.

Wszystkie walki na gali stały na bardzo wysokim poziomie.

Dodatkowo Łukasz Rola sekundował Dawidowi Kasperskiemu z zaprzyjaźnionego klubu Puncher Wrocław. Dawid w rewanżowym pojedynku mierzył się z Jarosławem Zawodnim, z którym rok temu przegrał w walce o tytuł zawodowego mistrz Polski, Rewanż był udany i tym razem sędzia uniósł w geście triumfu rękę Dawida.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu naszych zawodników: Trenerowi Łukaszowi, Beacie Sękowskiej oraz Darkowi Grochowskiemu i Marcie Leśniowskiej za pomoc w narożniku i w szatni a przede wszystkim wszystkim kolegom z drużyny którzy pomagali przygotowywać się im do tych walk.

Gala Gladiators

Gala Gladiators

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com