Kiedy padasz mów sobie: wstań i walcz, wstań i walcz - nigdy się nie poddawaj.
Marek Piotrowski


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Palestra Team na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów - walki K-1, Boks oraz MMA

Z dnia: 2014-07-01

Nasi zawodnicy stoczyli twarde walki zdobywając cenne doświadczenie które z
pewnościa niebawem zaprocentuje.
Pierwszy z naszych zawodników występował Cyprian Kolbowski, który po wygranej pierwszej rundzie troszkę zaczął za długo czekać przez co przeciwnik odrobił straty i nie oddał prowadzenia już do końca walki. Cyprian utrzymywał wysokie tempo niestety tracił puntky przez kopniecia lowkick, które mimo iż nie były mocne dały jednak zwycięstwo naszemu oponentowi. Wynik walki to 2:1 dla przeciwnika Cypriana co świadczy o wyrównanym poziomie.  Dodamy tylko jeszcze, że przeciwnikowi naszego zawodnika po walce ratownicy musieli podawać tlen.

W następnych pojedynkach swoje walki wygrali:
Maciej Błażewicz (67kg, junior K-1) bardzo dobra techniczna walka w wykonaniu Macieja obfitująca w dużą ilość kopnięć. Maciej prowadził walkę od początku do końca zwyciężając po kolanach w drugiej rundzie przez RSC.
Maciej Walczak (71kg, senior K-1) stoczył swój trzeci pojedynake także wygrywając przed czasem.Wspaniałą walkę i kolejne zwycięstwo na konto Palestry zawdzieczamy Pawłowi Widawskiemu (71kg, senior K-1). Paweł pokazał prawdziwy kunszt techniki i wyczuci, doskonałe poruszanie i pełną gamę kopnieć i technik bokserskich. Widawski walczył jak profesor mimo że to jego pierwsza walka w zyciu.
Mariusz Szleżanowski (85 kg, senior K-1) stoczył swoją walkę prezentując mocny ofensywny styl i po trzech rundach zdecydowanie sędziowie wytypowali go na zwycięzcę.
Z powodu braku przeciwnika w K-1 inny nasz początkujacy zawodnik Arek Zabłocki (86 kg, senior) zdecydował się stoczyć swój pierwszy w życiu pojedynek na nie swoich zasadach - w boksie. Pojedynek najbardziej chyba emocjonujący ze wszystkich walk tego dnia. Arek mimo iż to była jego pierwsza walka pokazał charakter i zaciętość godną prawdziwego Palestrowicza.
Po krótkiej przerwie o godzinie 20.00 zaczęły się walki głównej gali wieczoru. Tu także w wadze 71kg K-1 stoczył swój pojedynek Bartek Piasecki początkujacy zawodnik z naszego Klubu. Bartek stoczył świetną walkę niestety minimalnie przegrywając z zawodnikiem gospodarzy na punkty w walce K-1 pro-am.

Bardzo mocną i równą walkę bokserską na głównej gali wieczoru stoczył Kuba Langiewicz (84 kg, senior boks). Pojedynek z bardziej doświadczonym Pawłem Gerkiem zakończył się remisem i był ostatnią walką wieczoru.

Zawody były bardzo dobrze zorganizowane, a walki toczyły sie zarówno w formule amatorskiej jak i pro-am (bez kasków).
Organizatorom gratulujemy stworzenia niepowtrzalnego klimatu, na który bez wątpienia złożyło sę miajsce: dyskoteka-pub.

W narożniku naszych fighterow wspierali Krzysztof Olszewski
oraz Mariusz Paryż i Rafał Wiśniewski z pomocą trenera Łukasza Roli.
Na zawodach inny akcent z Palestry to nasi sędziowie - Marcin Majewski oraz Beata Sękowska byli częścią składu sędziowskiego Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów.

Gratulacje dla wszystkich i powodzenia w dalszych walkach i reprezentowaniu Palestry na ringach całego świata!

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com