Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od ciebie wymaga.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Obóz Treningowy MuayThai Kickboxing Boks --- Zieleniec 2013

Z dnia: 2013-07-28

W dniach 21-28 lipca odbyło się zgrupowanie szkoleniowe w Zieleńcu.
Nie tylko zawodnicy Palestry wzięli w nim klub, ale również osoby trenujące w Legionie Głogów, Street Fighterze Warszawa oraz SKF Boksing Zielona Góra. Łączna liczba uczestników sięgnęła prawie 100 osób!
Obóz prowadziło trzech trenerów kadr narodowych: Łukasz Rola, Maciej Domińczak oraz Bogumił Połoński. Oprócz nich jako trenerzy byli również Paweł Deluga i Kamil Ekert.

Dzień rozpoczynał się tradycyjnie zbiórką o 6:45 i rozruchem, czyli porannym biegiem ok. 3km i gimnastyką przeplataną zabawami ruchowymi.

Po śniadaniu była chwila relaksu, aż do treningu o 11:00 na sali, który był ukierunkowany na technikę prowadzony przez trenera Łukasz Rolę, a bardziej zaawansowane osoby miały szanse się "pobawić" delikatnie z osobami, z którymi na co dzień nie trenują a szczególnie takich zawodników jak trener Maciej Domińczak, Bogumił Połoński:) czy Daniel Prokurat (Mistrz Świata MuayThai).
Oczywiście często pojawiały się różne "smaczki" takie jak ćwiczenia trenera Domińczaka na utwardzanie mięśni brzucha (a może charakteru? :)) nawałnicą ciosów.

Po obiedzie znowu był czas na regenerację, krótką drzemkę, którą raczyła się większość uczestników i zbieranie sił przed kulminacyjnym punktem dnia, czyli treningiem mającym na celu rozwój wytrzymałości i siły. Na porządku dziennym były okrutne podbiegi pod stok narciarski w określonym czasie i chyba nie trzeba nikogo uświadamiać, że wystarczyła jedna osoba, która nie zmieściła się w normach czasowych, aby bieg powtarzała cała grupa. :)

Dwa razy odbył się bieg długodystansowy. Pierwszy raz było to 14km, które zawodnicy musieli pokonać biegnąc ciągle pod górę. Za drugim razem trasa została wynosiła delikatne 12km. :) Wszyscy pokazali, że mają iście "fight'erskie" serca i nikt się nie poddał.
Wbrew pozorom mimo dużego zmęczenia nie było osoby, która nie wracałaby do domu ze smutkiem na twarzy, że to już koniec.

Do zobaczenia w przyszłym roku, a moze nawet na obozie zimowym!!!

Obóz MuayThai i Boksu - Zieleniec 2013

Obóz MuayThai i Boksu - Zieleniec 2013

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com