Nie wstydź się próbować i popełniać błędy.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Lowkick - Bełchatów

Z dnia: 2014-03-16

W ubiegły weekend w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Polski kickboxingu w formule Low kick. Impreza odbywała się pod szyldem Polskiego Związku Kickboxingu ,a udział w niej wzięli zarówno juniorzy jak i seniorzy. Organizatorzy zanotowali rekordową frekwencję. Wystartowało 344 zawodników z prawie 90 klubów. Nasza kilkunastoosobowa ekipa zanotowała następujące rezultaty:

Marcin Borecki (junior 63,5kg) po trzech zwycięstwach i wyrównanej walce finałowej zajął drugie miejsce i tytuł v-ce Mistrza Polski Juniorów.

Kamil Zajkowski (junior 81 kg) po dwóch zwycięstwach (w tym jednym przez ko) uległ aktualnemu mistrzowi Europy w półfinale i zdobył trzecie miejsce i brązowy medal co zważywszy na jego małe doświadczenie jest dużym sukcesem.

Kamil Jendrych (junior 60kg) i Dawid Mańkowski (senior 57kg) po dwóch zwycięstwach również musieli uznać wyższość przeciwników półfinale i zakończyli zawody z brązowymi medalami. Także trenująca w Palestrze Agata Warzybok dotarła do finału i zdobyła tytuł vce Mistrzyni Polski seniorek.

Kilku naszych zawodników z walk o medale wyeliminowały kontuzje. Prowadzący walkę Michał Bławdziewicz (senior open) zerwał biceps i nie był w stanie kontynuować walki. Po pierwszych wygranej walce ze względu na kontuzje walkower musiał oddać Kamil Ratyński (junior 67kg), a swoją drugą walkę przez kontuzję stopy przegrał na punkty Konrad Popławski (senior 81 kg).
Również Krzysztof Lipowski (senior 67 kg) po jednej wygranej walce z powodów rodzinnych zmuszony był zrezygnować z dalszych zmagań.

Dwa pojedynki wygrał Jerzy Wroński (senior 75kg). Jurek odpadł w ćwierćfinale w trzeciej walce podczas gdy dla jego przeciwnika był to pierwszy pojedynek. Jedną wygraną i jedną przegraną zaliczył Patryk Zdrojewski (81 kg senior).
Swoje pierwsze pojedynki przegrali Len Kirył (junior), Mariusz Paryż ( open senior), Marcin Kaliński (60 kg junior) oraz Łukasz Rosa (67 junior - kontuzja).

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com