Człowiek jest stworzony, aby przekraczać siebie.
Emanuel Mounier


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Mistrzostwa Polski Kickboxing Low-Kick Juniorów i Juniorów Młodszych

Z dnia: 2013-02-16

Dzisiejszy oraz jutrzejszy dzień (16-17.02.2013r.) to dobry czas nie tylko dla sympatyków klasycznego boksu. W Radzyminie odbywają się bowiem Mistrzostwa Polski Low-Kick Juniorów i Juniorów Młodszych. Zawodnicy Palestry są już po swoich pierwszych walkach, a jutro czekają ich kolejne pojedynki.

 Rezultaty:

 - Jakub Sikorski wygrywa jednogłośnie na punkty z zawodnikiem z Legnicy! Kuba stoczył bardzo ładną walkę i dominował we wszystkich 3 rundach!

 - Marcin Kaliński wygrywa na punkty z zawodnikiem KSW Szczecinek. To debiut naszego zawodnika na turniejowym ringu, dlatego gratulujemy mu bardzo serdecznie i czekamy na postępy oraz kolejne sukcesy!

 - Bartek Dołbień stoczył dobrą walkę ale niestety sędziowie punktowali 2 rundy na korzyść jego przeciwnika. Dziękujemy Bartkowi za podjęcie rękawic!

 PALESTRA!

-------------------------------------------------------------------

Jakub Sikorski zostaje Mistrzem Polski w formule Low Kick!

Po dwóch walkach (wygranych zdecydowanie) Kuba dotarł do finału, gdzie w spektakularny sposób pokonał swojego przciwnika.

Tym razem nasz zawodnik nie dał okazji sędziom punktowym do zdecydowania o przewadze jednego z zawdoników. Już w pierwszej rundzie, po bardzo ładnych akcjach, "uśpił" przecinika kopnięciem typu High Kick. Pólprzytomny, mocno słaniający się na nogach zawodnik wstał ale naturalnie ogłoszono niezdolność do walki.

Gratulujemy!

Gratulujemy także Marcinowi Kalińskiemu, który jednogłośnie wygrał swoją pierwszą walkę, a w drugim starciu niejednogłośnie przegrał decyzją sędziów (1:2) oraz Bartkowi Dołbieniowi, za dobry występ na MP!

PALESTRA!

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com