Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Mistrzostwa Polski K-1 2015

Z dnia: 2015-05-27

PALESTRA Team Warszawa jak zwykle swoją postawą zapracowali na słowa uznania i z głową podniesioną do góry wracaja do domów. 
Worek medali przywozony przez naszych niestety stał się taką normą ze jako porażkę niektórzy mogliby poczytać ich brak. A sam start w Mistrzostwach Polski to już sukces okupiony ciężka pracą i wyrzeczeniami. 

Jednak tym razem Znów nasi chłopcy byli autorami mocnych twardych męskich pojedynków. Zawsze walka z udziałem Palestry była.wydarzeniem i obserwowana z ciekawością przez wielu ludzi ze środowiska Kickboxingu. 
8 medali na 10osób startujących. .. nieźle! 
2 złote
4 srebrne 
2 brązowe

Dwa złote medale to wynik pracy Daniela Kolasinskiego i Patryka Mocha. 
Daniel w finale wygrał z kolegą z klubu Bartkiem Dolbieniem co świadczy o tym ze Panowie tym razem zadbali o wagę 75kg całkowicie ją zajmując. 
Daniel jest też autorem najszybszej walki na zawodach dzięki znokautowaniu przeciwnika w jakieś 3 sekundy po rozpoczęciu starcia. 
Patryk Moch wygrywa dwie walki w tym finał z doświadczonym kadrowiczem i uczestnikiem mistrzostw świata i Europy! A wcześniej Patryk stoczył może dwie, może trzy walki....

Bohaterami też są Patryk Zdrojewski i Krzysztof Olszewski dając wspaniałe walki z mocnymi zawodnikami.
Patryk Zdrojewski wygrywa trzy walki w eliminacjach po czym bardzo mocno i równo walczy z Dawidem Kasperskim. Z kolei Krzysztof toczy ciężki i mocny pojedynek z Michałem Królikiem na które to starcie czekało bardzo wielu sympatyków Kickboxingu. Niestety tym razem Michał Królik wygrywa zostawiając Krzyśka z głodem zwycięstwa. Krzysztof na pewno będzie starał się jak najszybciej zrewanżować i wygrać. 

Czwarty srebrny medal wędruje do Michała Blawdziewicza. Michał w eliminacjach pokonuje po raz drugi Tomasza Klimiuka i niestety przegrywa. Finale z bardzo mocnym i utytulowanym Michałem Turynskim. Mimo iż ten pojedynek przebiegał lepiej niż ich poprzedni to widać że Blawdziewicz ma jeszcze zapasy siły i umiejętności które jak odpali to Bedzie nie do pokonania. Półroczna przerwa Michała w startach i treningach dopiero zaczyna odchodzić w niepamięć. 

Najbardziej przykro nam z powodu przegranej Paweł Stępniewskiego, który przegrywa przez niekompetencje sędziego prowadzącego walkę.
Sędzia znający się na walkach w light contact daje Pawłowi aż dwa minus punkty oraz doprowadza obu zawodników do chaotycznej przepychaniny nie przypomiajacej K1. Cóż poziom sędziowski tych zawodów jest najgorszy od kilku lat. ..
Wspaniale walczy jeszcze jeden z naszych zawodników Piotr Szloser. Wygrywa dwie walki eliminacji w tym z faworyzowanym Maciejem Garbaczewskim i przez trzy rundy toczy równy heroiczny pojedynek z późniejszym Mistrzem Polski Marcinem Kretem. 
Ostatecznie nasz Team zajął wysokie drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Już ostrzymy sobie zęby na tytuł najlepszej drużyny 2016!
Gratulujemy chłopakom i Trenerowi Łukaszowi Roli!

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com