Kiedy padasz mów sobie: wstań i walcz, wstań i walcz - nigdy się nie poddawaj.
Marek Piotrowski


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

Bojowy weekend boksersko-kickboxerski zawodników Palestry.

Z dnia: 2015-03-26

Na dobry początek dnia Michał Nowotnik zanotował techniczny nokaut w walce bokserskiej podczas soboty bokserskiej na Fortach Bema. Jego przeciwnik nie był zdolny do walki już w drugiej rundzie!

Na innej imprezie tego samego dnia na ring wyszedł Daniel Kolasiński. Gala zawodowa DSF Challage to dla naszego młodego zawodnika było duże wyzwanie. Wsparcie jakie zapewniło mu około 30 osób z klubu na pewno przydało się i Daniel od początku totalnie zdominował przeciwnika. Zawodnik z którym walczył, Dominik Szczodruch nie znalazł recepty na słynny „brazylijski luz” naszego kolegi. Werdykt 3-0 dla Daniela był formalnością.

Zapowiadał się bardzo dobry dzień dla zawodników Palestry Warszawa. Najpierw wygrana w boksie Michała Nowotnika przez TKO w drugiej rundzie, następnie popis umiejętności i dominacja Daniela. A to był dopiero wstęp do tego co przygotował dla nas Wojtek Kosowski.

Tego wieczoru Wojciech Kosowski na gali Fighters Night 3 uświetniającej 25-lecie Polskiego Zwiazku Kickboxingu walczył z zawodnikiem ze Słowacji. Jeden z najlepszych polskich kickboxerów znó∑ potwierdził swoją wielkość i zafundował słowakowi  ciężkie KO i obrotowym backfistem pozbawił Słowaka złudzeń o zwycięstwie.

Link do walki Wojtka:
http://www.fightsport.pl/multimedia/filmy-video/7532-fighters-night-3-walka-wojciech-kosowski-vs-milan-kovac-wideo

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com