Tagi

8-10 Kwiecień 2011 --- (K-1 Rules)

Z dnia: 2011-04-10

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Juniorów i Młodzieżowców 2011 Głogów

W ramach Mistrzostw Polski K-1 Rules Juniorów i Młodzieżowców 2011, odbywających się w Głogowie dnia 9-10.04.201, zawodnicy palestry zdobyli 4 medale.

Paweł Stępniewski i Kuba Sikorski zdobyli tytuł mistrza polski - obaj wygrali po 3 walki i zaliczyli jedną wygraną przed czasem (KO).

Kamil Ekert zajął 2 miejsce w kategorii do 57kg młodzieżowiec. Kamil w drodze do finału stoczył dwa zwycięskie pojedynki a walkę finałową przegrał z innym reprezentantem Palestry, Pawłem Stępniewskim.

Krzysztof Olszewski zajął miejsce trzecie, tocząc podczas tych zawodów dwa pojedynki (pierwszy wygrany i drugi przegrany).

Piątym zawodnikiem z Palestry walczącym na tych  zawodach był Mateusz Piskorz, który podobnie do Krzyśka stoczył dwa pojedynki. W drugim niestety uległ decyzją sędziów 2:1. W jego kategorii było więcej zawodników dla tego nie dało mu to pozycji medalowej.