Płacz na treningu, śmiej się podczas walki.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

19-22.05.2011 - Puchar Świata Szeged, Węgry - K-1 Rules, Kickboxing

Z dnia: 2011-05-22

W tym roku na prestiżowym już turnieju World Cup Szeged 2011 WAKO był wyjątkowo wysoki poziom, co świadczy o ciągłym rozwoju i rosnącym zainteresowaniu młodzieży naszą dyscypliną sportu.

Wiodący prym na świecie w uderzanych sportach Białorusini przysłali do Szeged swoją drużynę numer 1 co samo w sobie świadczy już o tym że turniej warty był tego by wziąć w nim udział.

Po bardzo dobrych walkach każdego z naszych zawodników końcowy wynik PALESTRA Team to:
1 srebrny medal - PAWEŁ GIERZYŃSKI K-1 RULES 81KG SENIOR
4 brązowe medale:
Wojciech Kosowski do 75kg senior K-1 Rules
Paweł Stępniewski do 57kg senior K-1 Rules
Mateusz Piskorz do 81kg junior K-1 Rules
Jakub Sikorski do 57kg LightContact kadeci starsi

Niestety Kubie Sikorskiemu zabrakło niecały miesiąc do 16 urodzin co wg przepisów WAKO uniemożliwiło mu start w juniorach w 54kg K-1 Rules. Kuba stoczył 3 walki w nieznanej sobie dyscyplinie kickboxingu i przegrał dopiero w półfinale z reprezentantem gospodarzy przez ostrzeżenia za za mocny kontakt oraz zdolności aktorskie jego przeciwnika.

W zawodach w Segedynie brał udział również Krzysztof Olszewski, który niestety już w pierwszej walce trafił na reprezentanta Białorusi - aktualnego Mistrza Świata K-1 i po trzech rundach przegrał na punkty.

Wojciech Kosowski i Paweł Stępniewski również odpadli z turnieju przegrywając z Białorusnami, ale dopiero w półfinale ulegając również na punkty swoim przeciwnikom. Wojtek walczył z  Dimitrem Baranov (78 walk z czego 70 wygranych), a Paweł Stępniewski z Tsatsukiem numer 1 w ranikgu WAKO kategorii 57kg.

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com