Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

17-20.06.2012r. --- Palestra na Pucharze Świata Kickboxing K-1 w Szeged

Z dnia: 2012-05-20

W dniach 17-20 maja, dwóch zawodników klubu Palestra Warszawa uczestniczyło w Pucharze Świata K-1 rules w węgierskim Szeged.

Wojciech Kosowski walczył w kategorii -75 kg.

Pierwszą walkę stoczył z Białorusinem Kiryllem Marchenką (mistrz świata WAKO i IFMA). Obaj zawodnicy często wpadali w klincz przez nawyki z muay thai. Walka była wyrównana i nasz zawodnik przewagę uzyskał w 3 rundzie dzięki czemu wygrał decyzją sędziowską.

W walce półfinałowej rywalem Kosowskiego był Węgier Laszlo Szabo. Rywal był leworęczny co znacznie utrudniło zadanie naszemu zawodnikowi. Obaj zawodnicy dużo kopali tylną nogą lecz nasz zawodnik dołożył do tego celne kombinacje bokserskie. Dzięki czemu sędziowie orzekli zwycięstwo naszego zawodnika.

Najwyżej postawioną poprzeczkę Wojtek miał w walce finałowej gdzie jego rywalem był Dzmitry Baranov z którym nasz zawodnik przegrał rok temu w półfinale . Tym razem walka była znacznie bardziej wyrównana Wojtek kopał dużo jednak rywal okazał się lepszy boksersko. Sędziowie nie jednogłośną decyzją(2:1) orzekli zwycięstwo Białorusina, więc Wojciech Kosowski ostatecznie zajął II miejsce.

Michał Bławdziewicz kat +91 junior

Michał w pierwszej walce już w pierwszej rundzie ciężko znokautował rywala z Azerbejdżanu, trafiając najpierw podbródkiem a następnie kolanem.

W walce finałowej reprezentant Palestry spotkał się z Rosjaninem. Walka zakończyła się werdyktem sędziowskim 3:0 na korzyść naszego zawodnika. Dzięki czemu Puchar Świata powędrował w ręce naszego zawodnika.

 

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com