Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.


WyszukiwarkaGodziny treningów

Karty Benefitowe

Zawodnicy

Facebook - Palestra

Tagi

14-15.11.2013 --- Palestra Team na Czech Open K-1 oraz Thaibattle (MuayThai) w Wołowie.

Z dnia: 2013-11-17

Pracowity weekend 15-17 listopad to dwa starty dla zawodników Palestry:

Czech Open K-1 w miejscowości Olomouc - tutaj Krzysztof Lipowski (67kg senior) oraz Michał Węcławek (71kg) zdobyli pierwsze miejsca oraz Łukasz Szerszeń (86kg) miejsce drugie i Marcin Kaliński miejsce trzecie (60kg junior)

Zawody były zorganizowane w ekskluzywnym hotelu, dzięki czemu atmosfera zawodów jak i gali finałowej (rozgrywanej w formule pro-am czyli bez kasków) była zdecydowanie bardziej przyjazna niż na podobnych zawodach w Polsce.
Miło było zobaczyć, że bardzo licznie zgromadzona publiczność to głównie rodziny takze z dziećmi co świadczy o popularności kickboxingu w Czechach. Zawody bardzo miłe wyniki naszych chłopaków także świetne dzieki czemu z dobrym nastawieniem pojechaliśmy do Wołowa ma galę Thaibattle, gdzie walczył Daniel Prokurat (81kg) w formule MuayThai.

Gala Thaibattle to nie zawody zwykłej ligii tylko prawdziwa gala gdzie walki odbywają się w formule proam a zawodnicy zdobywają punkty na kolejnych edycjach w w końcu walczyć o pas Mistrza Ligii na finałowej gali.

Daniel Prokurat mimo prawie trzech tygodni choroby dość pewnie wygrał swoją walkę zapewniając sobie punkty i walkę o pas w grudniu.

Pracowity weekend szczególnie dla trenera Łukasza Roli który podróżując z Warszawy do Olomouca potem do Wołowa i w końcu do Warszawye wspierał swoich podopiecznych w narożniku.

Gratulacje dla całej Palestrowej Ekipy!!!

Do góry

Copyrights  © 2007 Muay Thai, Boks, K-1 & MMA Gym - PALESTRA Warszawa, Łukasz Rola
 

Projekt: compexsoft.com